Pastaruoju metu padažnėjus skaudžių eismo įvykių skaičius kelyje „Via Baltica“, policija pranešė kitą savaitę pradėsianti mėnesį truksiančią akciją, per kurią bus maksimaliai sustiprinta kontrolė.
„Šios akcijos metu eismo saugumas bus užtikrinamas pasitelkus maksimalias kelių policijos pareigūnų pajėgas. Bus vykdomos tikslinės, iš anksto suplanuotos priemonės, kurių metu Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti policijos pareigūnams bus leidžiama neribotą laiką naudotis visomis būtinomis techninėmis priemonėmis“, – pranešė Policijos departamentas.
Šiais metais, iki rugsėjo 5 dienos, kelyje „Via Baltica“ iš viso įvyko 217 eismo įvykių, iš kurių 39-iuose nukentėjo žmonės. Jų metu žuvo 15 ir buvo sužeistas 51 žmogus.
Šiais keliais vyksta gana nemažas tranzitinis eismas, ypatingai keliuose Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ir Panevėžys-Pasvalys-Ryga, todėl ir eismo intensyvumas yra pakankamai didelis. Pagrindinės šių eismo įvykių priežastys - transporto priemonių lenkimas, neįsitikinus, kad tai yra saugu, nuvažiavimas nuo kelio, išvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, leistino greičio viršijimas.
Akcija vyks nuo rugsėjo 17 iki spalio 17 dienos.
Naujausi komentarai