Paminėti trumpiausią metų naktį ir atšvęsti Jonines klaipėdiečiai tradiciškai susirinko ant Jono kalno, kur netrūko nei tradicijų, nei linksmybių.
Vandens ir augmenijos apsuptyje susirinkę klaipėdiečiai buvo nustebinti renginio organizatorių išmonės.
Nors Joninių laužas renginio pradžioje nebuvo užkurtas, šilumos suteikė liepsnojantis aukuras – taip atiduota duoklė pagoniškoms Rasoms.
Į šventę surinkusiems klaipėdiečiams nebuvo laiko nuobodžiauti – vieni įsitraukė į žaidimus, kiti galėjo smagiai pašokti gegužinėje.
Susirinkusiuosius linksmino folkloro entuziastų grupė iš Vilniaus „Sutaras“, pasirodė nemažai klaipėdiečių kolektyvų.
Jonines šventė kone visa Klaipėda – renginiai vyko ir Kruizinių laivų terminale, ir ant vadinamojo Simonaitytės kalno, ir kitose miesto vietose.
Naujausi komentarai