Kaune duris atvėrė prekybos parkas „Banginis“ (atnaujinta)

Penktadienį Kaune duris atvėrė naujas prekybos parkas „Banginis“. Nuo 8 val. pirmųjų pirkėjų laukė dovanos, žaidimai ir specialūs pasiūlymai.

Vakare, 20 val., atidarymo šventę vainikuos įspūdingas muzikinis 3D projekcijų ir fejerverkų šou.

Rytinėje Kauno dalyje įsikūrusiame „Banginyje“ dominuoja keli stambūs nepriklausomi prekybos operatoriai – pagrindiniai traukos objektai.

Didžiausią prekybos plotą čia užima jau nuo 2001-ųjų metų Pramonės pr. ir Draugystės g. sankryžoje veikianti statybos, remonto ir buities prekių tinklo „Senukai“ parduotuvė, SBA baldų salonas ir kitos specializuotos parduotuvės.

Šalia jų iškilo naujas didcentris „Prisma“, pagal dydį pirmas Kaune ir antras Lietuvoje, užimantis daugiau kaip 11 tūkst. kvadratinių metrų bendrojo ploto. 

Nors didelio lankytojų antplūdžio "Prismoje" nuo ryto nebuvo, šioks toks šurmulys buvo juntamas: daugiausia garbaus amžiaus kauniečiai smalsiai dairėsi į lentynas, kuriose išdėliotos buities prekės, pirkėjų laukė kalėdiniai papuošimai, girliandos, vaikų žaislai. Po maisto produktų ir gėrimų skyrių vaikštinėjo darbingo amžiaus kauniečiai.

"Iš ryto prieš darbą nusprendžiau užsukti, kad vakare eilėse nereikėtų stovėti, - prisipažino jauna moteris. - Kažko ypatingo šiame centre nepastebėjau. Kainos - kaip ir visur."

Paklausta, ar Kaune ne per daug prekybos centrų, moteris nusijuokė: "Aš vis galvoju, ar visiems užteks pirkėjų!"

Pensininkai Virginija ir Jonas po naująją parduotuvę vaikštinėjo nešini šventiniu balionu, papuoštu "Prismos" logotipu, ir tuščiu pirkinių krepšeliu.

"Mes, pensininkai laiko turime daug, tai ir dairomės. Gyvename Šančiuose, tačiau atvažiavome apsidairyti kokios kainos. Parduotuvę renkamės pagal produktų ir prekių kainas", - tikino pora. 

„Prisma LT“ komercijos direktorius Janne Reunanen pasakojo, kad "Prisma" Kaune pirkėjams pasiūlys ir daugiau naujovių – naujų prekės ženklų, tarp kurių – ir nuosavi „Rainbow“, „X-tra“ bei kiti. „Prismos“ daržovių ir vaisių bei saldumynų skyriuose veikia savitarnos svarstyklės. Taip pat „Prisma“ vienintelė Kaune turi įrengtus butelių supirkimo automatus.

"Prismoje" taip pat veikia vaistinė, optikos salonas, kepyklėlė, restoranas „Bajorkiemis“ bei kitos specializuotos parduotuvės, prekiaujančios maistu, gėrimais, gėlėmis ir kitomis prekėmis.

Prekybos parko „Banginis“ plėtra vykdoma dviem etapais – pirmuoju etapu „Senukai“ ir „Prisma“ veiks atskiruose pastatuose, o antruoju etapu 2011 m. bus apjungti ir sudarys vientisą prekybos parką.

Į naujojo prekybos parko statybą UAB „SSPC-Pramonė“, priklausanti investicijų valdymo kompanijai RAZ, investavo 30 mln. litų. Generalinis rangovas AB „YIT Kausta” pastatė ir įrengė 13 tūkst.  kv.m bendrojo ploto prekybos centro pastatą bei 600 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Taip pat rekonstruota Pramonės pr. ir Draugystės g. sankryža, praplatintos gatvių atkarpos, įrengti šaligatviai, moderni eismo reguliavimo sistema, apželdinta aplinka. Šios sankryžos modernizavimas Kauno mokesčių mokėtojams ir savivaldybės biudžetui nekainavo. Daugiau nei 2,5 milijono litų investiciją, reikalingą sankryžai modernizuoti ir papildomoms sankryžoms įrengti, skyrė prekybos parko „Banginis“ investuotoja – bendrovė „SSPC-Pramonė”, kurios pagrindiniai akcininkai yra Rakauskų šeima.


Šiame straipsnyje: banginis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių