Fotokonkursas „Mano Kaunas“: nugalėtojui – skrydis oro balionu!

Portalas kaunodiena.lt, Kauno turizmo informacijos centras ir miesto savivaldybė pradeda naują bendrą projektą – fotografijų konkursą „Mano Kaunas“.

Konkurso rengėjai, penktadienį surengę spaudos konferenciją, pristatė projektą ir atskleidė, kokių dovanų gali tikėtis nugalėtojai.

„Norime pakviesti kauniečius ir miesto svečius dalintis gražiausiais Kauno miesto vaizdais ir iš naujo atrasti mūsų mylimą miestą“, – sakė Kauno turizmo informacijos centro direktorius Sigitas Sideravičius.

Šio konkurso tikslas – ne tik išrinkti gražiausius miesto vaizdus bei apdovanoti jų autorius, bet ir atrinkti nuotraukas, kurios bus naudojamos reprezentaciniuose Kauno  leidiniuose.

Pirmoji nuotrauką konkursui pateikė miesto tarybos narė Aušra Ručienė.

„Šis konkursas paskatins kauniečius ieškoti ir atrasti, koks gražus yra Kaunas. Galbūt paskatins kai kurių pastatų savininkų apsikuopti ir pagražinti savo aplinką“, – sakė A. Ručienė.

Portalo kaunodiena.lt vyriausiojo redaktoriaus Zigmanto Jurevičiaus nuomone, šis konkursas kiekvienam kauniečiui leis akimirkai stabtelėti, apsižvalgyti.

„Per skubėjimą, darbus nematome, kur gyvename. Pamatykime Kauną kitomis akimis“, – kvietė Z. Jurevičius.

Konkurse, kuris vyks iki kovo 31 dienos, gali dalyvauti visi norintieji. Tereikia apsilankyti viename iš šių tinklapių ir įkelti fotografiją su miesto vaizdu: www.kaunodiena.lt, www.kaunastic.lt, ir www.kaunas.lt.

Konkurse laukiama ne tik nuotraukų, pristatančių Kauno miesto architektūrinį paveldą, bet ir akimirkų iš įvairių renginių ar kitokių, netradicinių nuotraukų. Kiekviena fotografija unikali ir gali tapti pačia gražiausia.

Geriausias nuotraukas išrinks patys skaitytojai, balsuosiantys už labiausiai patikusius kadrus.

Daugiausiai skaitytojų balsų surinkusios nuotraukos autorius laimės pagrindinį prizą – skrydį oro balionu virš miesto dviem asmenims. Antros vietos laimėtojui atiteks sveikuoliški pusryčiai restorane „Fresh meals“, įsikūrusiam „Ąžuolyno“ sveikatingumo centre. Trečios vietos nugalėtojai galės pasirinkti norimą ekskursiją po Kauną sau ir draugų būriui.


Šiame straipsnyje: fotografijaMano Kaunaskaunas

NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
o kada bus konkursas : politikų sudergtas kaunas ? o ručienei : Kaunas būtu gražus jei miestą valdytu piliečiai žinantys kas yra sąžinė ir jos neprarade , taip kad prieš sakydama išsikopti imk šluotą į rankas su likusia šutve miesto politikų ir eik atidirbti savo darbo už kurį tau permoka nes nei vienas iš tos šutvės nevertas tos algos kurią apmoka Kauniečiai ir kurie priversti gyventi šiukšlyne o ne mieste .

nusileiskit

nusileiskit portretas
ant žemės ir konkursą pavadinkit ''Kauno duobės'' - o prizas geras,iš baliono bent tų duobių nesimatys ...........

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ   portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti žemės ūkio sklypus. Išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes ... Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių