FIBA-Europe delegacija: viskas vyksta pagal planą (papildyta)

Kaune viešėjusi FIBA-Europe delegacija pagyrė Žalgirio arenos statytojus už spartų progresą ir dar kartą įvertino viešbučius, kuriuose per čempionatą apgyvendins žaidėjus bei techninius darbuotojus.

Ketvirtą kartą Kaune viešėjusi FIBA-Europe renginių departamento vadovė Monika Puchner buvo sužavėta, jos žodžiais tariant, sparčiai kylančia Žalgirio arena.

„Dabar jau netikiu, kad gali kilti kokių nors problemų, nes viskas vyksta pagal planą ir esu įsitikinusi, kad iki gegužės arena bus užbaigta“, - po vizito objekte trečiadienį žurnalistams sakė M.Puchner. Vertintojams, anot jos, malonu matyti progresą – nuo praėjusio karto, kai Kaune viešėjo FIBA-Europe atstovai, arenoje atlikta nemažai darbų: pastatas beveik įstiklintas, pradėti vidaus apdailos darbai.

„Turėsime dar sugrįžti ir įvertinti pastatą iš naujo, kai jis bus baigtas, nes kol kas nematome grindinio, krepšių, kėdžių, dušų, nežinome, kaip bus išdėstytos patalpos, - pabrėžė M.Puchner.
– Tačiau pirmasis įspūdis yra labai teigiamas ir arenos statytojai turi mūsų pasitikėjimo kreditą.“ Delegacija planuoja atvykti įvertinti Žalgirio arenos 2011 m. balandį. Esą tuomet bus apsispręsta, kurioje vietoje įrengti VIP kėdes, kaip paskirstyti patalpas, kad kiekvienas geriausiai pasiektų reikiamą patalpą.

FIBA-Europe atstovai Kaune aplankė septynis viešbučius, kuriuose galėtų apsistoti komandos, teisėjai ir techninis personalas, žiniasklaidos atstovai.

Paklaustas, ar vertintojai turėjo kokių nors priekaištų, „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas atsakė, kad delegacija lankėsi tuose viešbučiuose, su kuriais Lietuvos krepšinio federacija bendradarbiauja jau daug metų.

„Šių viešbučių vadovai žino aukščiausius rinktinės reikalavimus. Jeigu tie viešbučiai atitinka rinktinės – o ji priklauso elitui – reikalavimus, tai turėtų puikiai tikti ir kitoms rinktinėms, nes jų reikalavimai yra labai panašūs,“ – kalbėjo M.Špokas.

Esą daugiau reikalavimų keliama mažesnių miestų viešbučiams, su kuriais iki šiol federacija nėra bendradarbiavusi.

Artimiausiu metu „EuroBasket 2011“ organizacinis komitetas ir Kauno miesto pasirašys bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią Kaunas prie čempionato organizavimo prisidės infrastruktūra – suteiks areną. Šią savaitę Lietuvoje viešinti FIBA-Europe delegacija planuoja aplankyti visus miestus - Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Kauną, Alytų ir Vilnių - kuriuose 2011 m. vyks Europos vyrų krepšinio čempionatas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių