Švenčių ir renginių dalyviams – specialūs elektroniniai bilietai

Kauno miesto savivaldybė pasiūlys naujovę – miesto renginių ir švenčių dalyviams skirtą popierinį vienkartinį elektroninį bilietą. Jis gerokai paplonins miesto kišenę.

Miesto valdžia trečiadienį pritarė sprendimui, jog Kauno miesto moksleivių dainų šventės dalyviai ir Lietuvos Jaunimo dienos „Aš jus draugais vadinu" savanoriai vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais važiuotų su 99 proc. lengvata.

Savivaldybės Transporto ir eismo reguliavimo skyriaus vedėjo Paulius Kero teigimu, bilietas buvo būtinas, mat iki šiol per įvairius renginius jų dalyviai miesto viešuoju transportu važiuodavo nemokamai. Dėl šios priežasties sulaukta Vyriausybės atstovės Kauno apskrityje Rasos Noreikienės pastabų, jog tokia tvarka neatitinka įstatymų, mat tokias keliones reikia apskaityti ir apmokestinti.

„Popieriniai bilietai su įmontuota mikroschema nebus platinami jų pardavimo vietose, bilietus Dainų šventės dalyviai ir Jaunimo dienų savanoriai įsigys iš renginių organizatorių. Elektroninių vienkartinių laikmenų kaina – 80 centų", – teigė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Gegužės 27 d. – birželio 1 d. Dainų slėnyje vyks tradicinė Kauno miesto moksleivių dainų šventė. Numatoma, kad šventėje dalyvaus 5000 dalyvių, iš kurių – 4500 kauniečiai. Jiems ir bus suteikta minėta lengvata.

Lietuvos jaunimo dienos šventės „Aš jus draugais vadinu" Kaune vyks birželio 26-30 dienomis. Dėl viešojo transporto lengvatos 500 savanorių į miesto savivaldybę kreipėsi Kauno arkivyskupijos kurija. Su patvirtintomis lengvatomis susijusias išlaidas Kauno miesto savivaldybė kompensuos iš biudžeto lėšų.

Skaičiuojama, kad Dainų šventės dalyvių kelionės miesto biudžetui kainuos per 150 tūkst. litų, o Lietuvos jaunimo dienų renginys – daugiau kaip 174 tūkst. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

ada

ada portretas
Nesuprantu kam tokios papildomos islaidos? Ar savivaldybe skolu nebeturi? Tegul perka pas vairuotoja talona sveciai.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių