Indai siūlo elektromobilius Pereiti į pagrindinį turinį

Indai siūlo elektromobilius

2009-09-19 15:32
Indai siūlo elektromobilius
Indai siūlo elektromobilius / Reva nuotr.

Frankfurto automobilių parodoje  dalyvaujanti Indijos kompanija „REVA“ pristatė du elektromobilius NXG ir NXR. Pirmąjį modelį ketinama pradėti gaminti tik 2011-aisiais, o antrąjį galima užsisakyti jau dabar.

„REVA“ atstovų teigimu, jų elektromobilis gali įsibėgėti iki 105 km/val. greičio, o tarp „maitinimosi“ seansų įveikti maždaug 160 km distanciją. Pilnas akumuliatorių pakrovimo ciklas tradiciškai užtrunka apie 8 valandas, o greitasis pakrovimas - maždaug pusantros valandos.

NXR su nuomojamu švino akumuliatorių komplektu kainuos 9995 eurų. Pasirinkus versiją su ličio-jonų akumuliatoriais tektų mokėti kiek brangiau. Šio elektromobilio gamybos pradžia - pirmasis 2010-ųjų ketvirtis.

Antrasis „REVA“ modelis pristatomas kaip techniškai tobulesnis ir greitesnis. Maksimalus jo greitis sieks 130 km/val., o kelias, kurį galima sukarti pilnai pakrautais akumuliatoriais - 200 km. Preliminari NXG (NeXt Generation) mašinos kaina turėtų prasidėti nuo 23 tūkst. eurų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų