Vykstantiems į sodybas ir namus kituose miestuose reikės pateikti dokumentus

Per ilgąjį Velykų savaitgalį vykstantieji į savo sodybas ar namus kituose miestuose turėtų pateikti judėjimą kontroliuojantiems pareigūnams nuosavybės teises pagrindžiančius dokumentus, sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Ji pabrėžia, kad griežtų ribojimų ar draudimų, jei žmonės neturės tokių dokumentų, pareigūnai nesiims, tačiau jiems pateikiama informacija bus fiksuojama ir gali būti tikrinama ateinančius dvejus metus.

„Reikia įvertinti, kad kiekvienas žodis tikrai būtų garbingas ir kad tai būtų tiesa. Nes policija fiksuos ir jei neturėsite galimybės turėti su savimi dokumento nufotografuoto telefonu, kad ir Registrų centro pažymos, ar pačios registro bylos nuotraukos, kur matosi, kad tai jums priklausanti nuosavybė, ar persiųsta iš giminių, taip pat mirties liudijimo pažyma, be abejo, nebus taip, kad policininkas laikys jus prie to miesto, o jūs turėsite svarbių priežasčių išvykti“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministrė.

„Bet reikia įvertinti tai, kad yra dveji metai po to tikrinama informacija ir tas laikas yra paliekamas policijai. Pagal įstatymus yra laikotarpis nustatytas dveji metai, kai galima patikrinti informacijos teisingumą ir imtis poveikio priemonių“, – pridūrė R. Tamašunienė.

Vyriausybė trečiadienį uždraudė per Velykas gyventojams vykti į kitus miestus. Ribojimas bus taikomas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 valandos.

Trečiadienį Vyriausybės pakeistose karantino sąlygose numatyta, kad ribojimai nebus taikomi, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo reikalais, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar teikiant būtiną medicinos pagalbą.

Taip pat draudimai negalios gyventojams, jei jie vyksta į kitą, nei savo gyvenamąją savivaldybę, kai toje savivaldybėje turi nekilnojamojo turto.

Judėjimas ribojamas tik į miestus ir miestelius kitose savivaldybėse, nei asmenys gyvena.NAUJAUSI KOMENTARAI

R

R portretas
Bus dauk nubausta neteisetai bekepirei tai moka

19

19 portretas
Balandžio stačiatikių Velykų diena, tarp jų nemažai ir lietuvių, kaip dėl kelionių?

Vi

Vi portretas
Duomenis iveda i sistema.jei i savaite isejei 100 kartu,bauda.net Google kinijoj suraske,kas laksto po' laukus su telefonais
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių