Sveikuoliai atakavo gelbėtojus
Klaipėdos sveikuoliai privertė Skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos viršininką Virginijų Urboną keisti planus dėl Smiltynės pirties.
Sužinoję, kad pirtis gelbėjimo stotyje po rekonstrukcijos gali būti paaukota gelbėtojų treniruočių salei, gyventojai ėmė atakuoti tarnybą skambučiais.
Vakar „Klaipėdai“ V.Urbonas sakė, kad ruošiasi pirties viziją aptarti su miesto valdžia. „Po straipsnio „Klaipėdoje“ į tarnybą skambino daug žmonių ir prašė palikti pirtį“, - sakė viršininkas, pasijutęs lyg spaudžiamas Klaipėdos sveikuolių. „Neįsivaizdavau, kad jų mieste tiek daug“, - stebėjosi V.Urbonas.
Sveikuoliais jis vadina Smiltynės paplūdimio pirtį pamėgusius klaipėdiečius, kurie tiesiai iš saunos puldavo gaivintis į jūrą.
Pasak V.Urbono, greičiausiai patalpos ir bus įrengtos taip, kad būtų gerai ir gelbėtojams, ir pirties mėgėjams.
Klaipėdos savivaldybės Turto ir privatizavimo skyriaus specialistų nuomone, kol dar nebaigta stacionarios gelbėjimo stoties rekonstrukcija, pats laikas apsispręsti, ar bus įrengta pirtis. Galbūt verta koreguoti projektą, nes vėliau būtų neūkiška dėl pirties atlikti dar vieną pertvarką.
Jei miesto tarybai leidus biudžetinė įstaiga Skęstančiųjų gelbėjimo tarnyba įtrauktų į savo veiklos nuostatus pirties paslaugą, šios paslaugos įkainius tvirtintų miesto taryba.
Kitas galimas variantas - kai laimėjęs viešąjį konkursą pirties patalpų nuomininkas mokėtų miestui nuompinigius. Į nuomininko verslo reikalus taryba kištis nebegalėtų, paslaugos kainą reguliuotų rinka.
Naujausi komentarai