Sulaukėme tikro pavasario Pereiti į pagrindinį turinį

Sulaukėme tikro pavasario

2015-04-07 08:13

Šią savaitę orai pamažu šils ir giedrysis, o šeštadienį temperatūra beveik visoje Lietuvoje bus aukštesnė nei 15 laipsnių, sako sinoptikė Alva Nagelytė.

Sulaukėme tikro pavasario
Sulaukėme tikro pavasario / T. Lukšio / BFL nuotr.

Šią savaitę orai pamažu šils ir giedrysis, o šeštadienį temperatūra beveik visoje Lietuvoje bus aukštesnė nei 15 laipsnių, LRT Radijui sako sinoptikė Alva Nagelytė.

Antradienio popietę turėtų pasirodyti tirštesnių debesų, daug kur gali palynoti, vėjas pasisuks iš Vakarų ir įsismarkuos. Temperatūra – nuo 7 iki 10 laipsnių šilumos, o pajūryje bus apie 6 laipsnius.

Trečiadienio naktį rytiniame šalies pakraštyje gali truputį palynoti, vėliau debesys sklaidysis, vėjas silpnės. Vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose vietomis susidarys rūkas. Temperatūra kris iki 0 laipsnių. Dieną debesuotumas bus permainingas, rytiniame pakraštyje gali negausiai palyti. Gali sustiprėti šiaurės-šiaurės vakarų vėjas. Bus 10–13 laipsnių šilumos, tik pajūryje apie 8 laipsnius.

Ketvirtadienis numatomas sausas ir saulėtas. Temperatūra naktį nuo 3 laipsnių šilumos iki 2 laipsnių šalčio, dieną – 10–14 laipsnių šilumos.

Penktadienį džiugins 13–15 laipsnių šiluma, o šeštadienį tikimasi šilčiausios savaitės dienos ir temperatūra daug kur kils virš 15 laipsnių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų