Prie perkėlos – kelių kilometrų eilė

Prie perkėlos – kelių kilometrų eilė

2008-08-19 09:00

Prie perkėlos – kelių kilometrų eilė

Kelių dienų poilsį Kuršių nerijoje žmonėms apkartino kelionė namo. Nors sekmadienį be perstojo kursavo keturi keltai, išvengti kelis kilometrus nusidriekusios automobilių eilės nepavyko.

Ilgasis savaitgalis perkėlos darbuotojams buvo nelengvas. Tris laisvas dienas į abi puses keltai perkėlė beveik 70 tūkstančių keleivių. Daugiausia jų buvo šeštadienį. Tuomet į abi puses Senojoje ir Naujojoje perkėlose kėlėsi 21 tūkstantis žmonių.

Didžiausias automobilių srautas į Kuršių neriją kėlėsi ketvirtadienį ir penktadienį. Šiomis dienomis į vieną pusę perkelta daugiau nei 5 tūkstančiai automobilių.

Sunkiausia diena Naujosios perkėlos darbuotojams buvo sekmadienis. Nuo vidurdienio prie perkėlos driekėsi eilutė. Sekmadienį vien iš Kuršių nerijos keltai perkėlė 3200 automobilių.

\"Savaitgalį dirbo visi keturi keltai. Jie kursavo kas dešimt minučių. Padaryti 186 papildomi reisai. Jei būtume dirbę pagal grafiką, gal dar pirmadienį transporto priemonės būtų laukusios eilėse“,– sakė Smiltynės perkėlos generalinis direktorius Algirdas Žukauskas.

Anot jo, tai buvo didžiausias srautas automobilių per šiuos metus.

Pirmąjį šių metų pusmetį keltais kėlėsi šiek tiek mažiau žmonių nei pernai. Todėl A.Žukauskas džiaugėsi, kad rugpjūtis pelningesnis. „Žiemą mes dirbame nuostolingai. Tik vasarą galime atsigriebti“,– tvirtino A.Žukauskas. Jis prisiminė, kad pernai per Žolinę taip pat buvo nemažai keleivių.

Infoboksas:

Per ilgąjį savaitgalį perkelta:

Keleivių: 68 663

Automobilių: 13 728

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų