Pasienyje su Baltarusija – antrą parą ramu: neteisėtų migrantų neužklydo

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija antrą parą iš eilės nefiksuota neteisėtų migrantų, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje pirmadienį užsieniečiai sieną neteisėtai bandė kirsti 23 kartus, Lenkijos pareigūnai į šalį sekmadienį neįleido 95 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 950 neteisėtų migrantų. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 20,3 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Prieš

Prieš portretas
Kažkiek metų ruskių vierchas buvo užsiminęs kad jei ką atidarys savo lagerio sienas, ką darys pasienio darbuotojai kai pamatys kokį šimtą tūkstančių bomžų įvairių tautybių lėtai einančių per vaikiškas butaforines tvoras

Tyla

Tyla portretas
Prieš audrą
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių