Partijų narių skaičius išaugo, didėjo ir gaunamos lėšos

Pernai politinių partijų narių skaičius išaugo 1,6 tūkstančio, taip pat 11,4 proc., palyginti su praėjusiais metais, didėjo ir jų piniginės lėšos.

Kaip pranešė Statistikos departamentas, 1,5 proc. augęs partijų narių skaičius metų pabaigoje siekė 105,7 tūkst., arba 4,3 procento visų 18 metų ir vyresnio amžiaus gyventojų.

2011 metais politinių partijų lėšos, įskaitant gautas politinei kampanijai, padidėjo 11,4 procento ir siekė 19,5 mln. litų. Pusę, arba 9,8 mln. litų, partijų lėšų sudarė fizinių ir juridinių asmenų paaukoti pinigai.

Daugiau nei ketvirtadalis (28 proc.) lėšų, arba 5,5 mln. litų, kaip ir 2010 metais, gauta iš valstybės biudžeto.2011-ieji buvo paskutiniai metai, kai partijos galėjo rinkti aukas. Nuo 2012-ųjų juridinių asmenų aukos partijoms iš viso uždraustos, o fiziniais asmenys ribotas sumas gali aukoti tik politinės kampanijos metu.

Palyginti su 2010 metais, partijų išlaidos padidėjo 28,4 procento. Daugiais pinigų išleista prekėms ir paslaugoms pirkti. Darbo užmokestis sudarė 9,5 procento politinių partijų išlaidų.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Kad gyventi oriai Lietuvoje, spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų štai šių partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partijos) ir gaujos vadeivos Algirdo Butkevičiaus; - TS LKD (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų) ir gaujos vadeivos Andriaus Kubiliaus; - Partijos Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjungos ir gaujos vadeivos Algio Čapliko; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir gaujos vadeivos Eligijaus Masiulio. Taip pat nedaleiskim lendančių į seimą svetimšalių Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, ruso Viktor Uspaskich darbo partijos ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai. Planuokim didžiausiųjų permainų ir pasitvarkymų laikmetį. Suteikim galias doriems Lietuvos patriotams kurti tobulą laimingų žmonių bendruomenę – didingą Lietuvos valstybę.

tomas

tomas portretas
Idomu kiek partijos sumoka ar isvis nemoka valsybei mokesciu ,o turetu buti nario mokestis pav.50 litu per menesi 33 procentu nuo surinktos sumos i biudzeta o benrai partijos turi isilaikyti pacios save ,dovanu karaliai lietuvoje jau mire

ppp

ppp portretas
Zmones emigruoja o partiju nariu skaicius vis auga ir auga.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių