Paaiškėjo, kada ir kur bus atsisveikinama su buvusiu premjeru G. Kirkilu

  • Teksto dydis:

Pirmadienį Vyriausybė paskelbė, kada ir kur amžinojo poilsio bus išlydimas buvęs keturioliktosios šalies Vyriausybės premjeras Gediminas Kirkilas.

Skelbiama, kad atsisveikinti su velioniu bus galima laidotuvių rūmų „Ritualas“ didžiojoje salėje antradienį nuo 12 iki 20 val. ir trečiadienį – nuo 9 iki 12 val.

G. Kirkilo urna bus išnešama trečiadienį 12.00 val. Laidotuvės vyks Vilniaus Antakalnio kapinėse.

ELTA primena, kad šeštadienį, eidamas 73-iuosius metus mirė buvęs premjeras G. Kirkilas. Apie tai Eltai šeštadienio rytą patvirtino policijos atstovas Ramūnas Matonis.

G. Kirkilas gimė 1951 m. sostinėje. 1978–1989 m. priklausė SSKP, vėliau Lietuvos komunistų partijai. 1990 m. G. Kirkilas išrinktas Lietuvos demokratinės darbo partijos (LDDP) pirmuoju pavaduotoju ir keletą metų priklausė šiai politinei jėgai. Nuo 2001 m. tapo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) nariu, 2007-2009 m. pirmininkavo socialdemokratams.

Politikas buvo renkamas į Seimą nuo 1992 m. ir dirbo parlamente keletą kadencijų – iki 2020 m. 2017 m. lapkritį pasitraukė iš socialdemokratų gretų.

G. Kirkilas ėjo krašto apsaugos ministro pareigas 2004–2006 m., vadovavo Vyriausybei 2006-2008 m.

G. Kirkilas 2003 m. buvo apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžiumi, po metų – Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro kryžiumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pagaliau paaiškėjo

Pagaliau paaiškėjo portretas
Ir ačiū dievui,o tai galvojau pakas nežinia kur dar be bažnyčios kaip kokį Brazauckį...Savo laiku netikėjom ,kad be kryžiaus neapseidavo komunistai.

Letai

Letai portretas
letai ir nerangiai atsisveikiname su komunistais, apdovanojame , neaišku už ką, valstybinė laidojimo programa ,kažin kur kokioje dar valstybėje komunistams suteikiamos tokios privilegijos ? Niekur nenuejome nuo komunistinio maro durų, nė viena ES šalis taip žemai nekritus.

Anonimas

Anonimas portretas
idimu komunystus laidojo su dūdų orkestru ir ju simboliais bet jie lietuvoje uždrausti ,o gal dabar viska užmiršo ir nurašė ir kaip žmogu laidos.
VISI KOMENTARAI 54

Galerijos

Daugiau straipsnių