Judėjimas per Baltarusijos sieną per naktį sulėtėjo: eilėje – beveik 200 vilkikų

Į Baltarusiją per Medininkų pasienio punktą vykstančių eilėje, Pasienio kontrolės punktų direkcijos 9 val. duomenimis, laukia 191 vilkikas. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadovas Rustamas Liubajevas Eltai patvirtino, kad eismo srautai per sieną su Baltarusiją per naktį sulėtėjo.

„Sulėtėjo judėjimas, jis vyksta per visus kontrolės punktus, tik Baltarusijos pusė matyt taiko detalų patikrinimą autotransporto atžvilgiu, todėl pastebėjome per naktį sumažėjimą (judėjimo – ELTA)“, – Eltai sakė VSAT vadovas.

Anot R. Liubajevo, Baltarusijos pusėje greičiausiai taikomos sugriežtintos patikros procedūros.

„Jie turi teisę taikyti savo pusėje patikrinimo procedūras ir neinformuoja mus, tai nenumatyta pagal mūsų susitarimus. Mes tik galime konstatuoti faktą, kad judėjimas sulėtėjo, automobilių pravažiuoja mažiau. Žinome iš vairuotojų pravažiuojančių, kad kruopščiau patikrina, ir per rentgeno aparatą. Jie, matyt, sugriežtintą kažkokią procedūrą taiko“, – teigė R. Liubajevas.

Prognozuojamas laukimo laikas vilkikams, vykstantiems į Baltarusiją per Medininkų pasienio punktą, Pasienio kontrolės punktų direkcijos 9 val. duomenimis, yra apie 14 valandų.

Pro Šalčininkus į Baltarusiją vykstantys vilkikai čia turėtų praleisti apie 9 valandas – eilėje laukia 81 vilkikas.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai

tai portretas
> KESTAS Baltarusija kvietė stebėtojus , tame tarpe ir iš LT, demonstratyviai nevažiavote, nes puikiai žinojote, kad Batka laimės, dabar lojate už šeimininko numesta kaulą ir tris Judo sidabrinius.

KKK

KKK portretas
Kestas" PROTINGUOLIS" vėl pradėjo savo dogmas skleisti,DIDYSIS SKAIČIUOTOJAS.

Kęstas

Kęstas portretas
Dauguma Lietuvos gyventojų galvoja, kad Lietuvos valdžia ėmėsi Lietuvai kenksmingos politikos Baltarusijoje. "Net keturi iš dešimties (41%) 18 metų ir vyresnių Lietuvos gyventojų sutinka su teiginiu, kad net ir vykstant politiniams neramumams Baltarusijoje, Lietuva turėtų siekti glaudesnio politinio dialogo su dabartine Baltarusijos valdžia (12% visiškai sutinka ir 29% greičiau sutinka), tik penktadalis (22%) su tokiu teiginiu nesutinka (9% visiškai nesutinka ir 13% greičiau nesutinka), ir tik ketvirtadalis (26%) su šiuo teiginiu nei sutinka, nei nesutinka." Kas ponams Linkevičiui, Nausėdai ir kitiems aršuoliams sakė, kad Lukašenka pralaimėjo rinkimus Baltarusijoje? Jūs ką, ten sėdėjote prie kiekvienos urnos ir balsus skaičiavote? Nerealu. Tikrai sugalvojote melą ir jį skleidžiate, nes jums prieš rinkimus Lietuvoje naudinga kurstyti aistras. Dauguma Baltarusijos kaimiečių ir šį kartą vėl išrinko Lukašenką. (Mokslas-studijos-ekonomika)
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių