Įmonei susidoroti su smarve nepavyksta Pereiti į pagrindinį turinį

Įmonei susidoroti su smarve nepavyksta

2007-10-23 09:00

Įmonei susidoroti su smarve nepavyksta

„Klaipėdos kartonas“ nemalonius kvapus skleis dar mažiausiai porą metų. Įmonės direktorius tikino, jog asmeniškai jam, gyvenančiam netoli darbovietės, smarvė nekelia diskomforto.

Miesto politikai iki galo nori išsiaiškinti, kodėl „Klaipėdos kartonas“ nepaliauja smardinęs miesto, ar nemalonūs kvapai nėra kenksmingi sveikatai.

Vakar savivaldybėje įmonės generalinis direktorius Arūnas Pasvenskas užtikrino, kad gamyboje nenaudoja cheminių preparatų.

„Tačiau maišant makulatūrą su vandeniu išsiskiria sieros vandenilis, kuris skleidžia nemalonų kvapą, primenantį supuvusius kiaušinius. Jau mus ne kartą yra tikrinę - į aplinką nepatenka daugiau nei leistina sieros vandenilio, bet ir mažas jo koncentracijas ore galima užuosti“, - aiškinosi A.Pasvenskas savivaldybės Miesto ūkio komitetui.

Bendrovė ketina per porą metų įdiegti naujas technologijas, kad nemalonūs kvapai visiškai negalėtų pakliūti į aplinką.

Pasak įmonės vadovo, „Klaipėdos kartonas“ kasmet išleidžia ne vieną milijoną litų, kad gerėtų ekologinė įmonės būklė.

Iškelti „Klaipėdos kartoną“ į kitą miesto zoną kainuotų apie 520 mln. litų.

A.Pasvenskas situacijos dėl nemalonaus kvapo nedramatizavo.

Šermukšnių gatvėje - netoli „Klaipėdos kartono“ gyvenantis direktorius tikino turėjęs galimybę išsikraustyti kitur, tačiau to nepadarė.

„Jokių kvapų neužuodžiu“, - tvirtino jis.

Už smarvę, sklindančią iš „Klaipėdos kartono“, bendrovės bausti negalima, nes esą kvapai nekenkia gyventojų sveikatai - tik sukelia diskomfortą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų