Dalininkai spręs, ar atleisti Šiaulių ligoninės vadovą R. Mažeiką

Pirmadienį vyksiančiame susirinkime Respublikinės Šiaulių ligoninės dalininkai spręs, ar atleisti šios įstaigos vadovą Remigijų Mažeiką.

„Pirmadienį bus sprendimas, nes organizuojamas dalininkų susitikimas. (...) Bus nuspręsta, ar atleisti, ar ne“, – BNS sakė sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio atstovė Aistė Šuksta.

Birželio 28 dieną ministras pranešė pradedantis R. Mažeikos atšaukimą iš pareigų.

Sprendimas priimtas po to, kai gegužę sudaryta komisija dėl galimo darbo pareigų pažeidimo tyrimo pateikė išvadas.

Pasak ministro, komisija pateikė siūlymą pripažinti R. Mažeikos darbo pareigų pažeidimus ir, įvertinus visą kitą informaciją, susijusią su ligoninės vadovo veikla, svarstyti jo atšaukimą iš direktoriaus pareigų.

A. Dulkio teigimu, ligoninės vadovo elgesys sumenkino įstaigos reputaciją, sukėlė darbuotojų ir visuomenės nepasitikėjimą įstaigos veikla, todėl nuspręsta pradėti jo atleidimo procesą.

Komisija nustatė, kad ligoninės vadovas tinkamai nekontroliavo vidinių procesų, neužtikrino nediskriminacinės darbo aplinkos, neužkirto kelio nesaugiam psichosocialiniam klimatui formuotis ir toleravo šią situaciją.

Taip pat kaip neigiamai veiklą charakterizuojanti aplinkybė įvardyti ligoninės vadovui teisėsaugos pateikti įtarimai.

Teisėsauga šiuo metu aiškinasi Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dirbusios jaunos medikės savižudybės aplinkybes, tačiau daugiau detalių neatskleidžia. Anot žiniasklaidos, nelaimė galėjo įvykti dėl mobingo darbo vietoje.

Be to, R. Mažeika taip pat yra tarp medikų, kuriems įtarimai pateikti didelio masto Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrime dėl gydymo įstaigų viešųjų pirkimų. Jame įtariama per 50 žmonių, iš jų devyni – gydymo įstaigų vadovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Jis dar labiau pasisunkino sau aplinkybes šantažuodamas, o kad gailisi netikiu ... jo ideologija kitokia , jie tiki, kad mes pražūsim, o jis tik atsedės ... jis netiki ekonomikos gerinimo planu ... gers kavą jie su Bartuliu ir greičiausiai Visocku už grotų ...

Anonimas

Anonimas portretas
Vadovas atleido ją iš darbo , o dabar vinioja siūlą... žinoma kad atleis...

Dar spręs !!!

Dar spręs !!! portretas
Pasityčiojimas ir tiek! Liks ir toliau tyčiosis!!! Kaip sakė: betrūksta tik fizinių bausmių.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių