„Avia Solutions Group“ prašo VSD paviešinti informaciją apie įmonę

 • Teksto dydis:

Valstybės saugumo departamentui (VSD) pareiškus turint informacijos, keliančios abejonių dėl Gedimino Žiemelio valdomos aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ veiklos ir patikimumo, pastaroji prašo VSD paviešinti informaciją.

„Ši informacija svarbi visuomenei. Viešai prašome ir duodame sutikimą atskleisti visą VSD turimą informaciją apie mūsų bendrovę“, – pranešime teigė įmonės valdybos narys Vygaudas Ušackas

Anot jo, plėtra bei investicijos neįmanomos neišsklaidžius VSD iškeltų abejonių.

„Būtent todėl reikalaujame paviešinti informaciją, kuria remiantis blokuojama įmonės veikla bei juodinamas įmonės vardas“ – teigė V. Ušackas.

Viešai prašome ir duodame sutikimą atskleisti visą VSD turimą informaciją apie mūsų bendrovę.

VSD direktorius Darius Jauniškis ketvirtadienį pareiškė, kad esama abejonių dėl „Avia Solutions Group“ veiklos ir patikimumo, ir žvalgyba yra apie tai informavusi sprendimų priėmėjus.

Strateginių įmonių sandorius tikrinanti vyriausybinė komisija dėl rizikos nacionaliniam saugumui praėjusią savaitę pasiūlė blokuoti „Avia Solutions Group“ planus plėstis Vilniaus oro uoste – čia ji buvo numačiusi investuoti 7 mln. eurų į angaro plėtrą bei sukurti apie 200 darbo vietų.

Pastaraisiais metais Lietuvos nacionalinio saugumo institucijos atsargiai vertino „Avia Solutions Group“ investicijas dėl jos ankstesnės veiklos Maskvos Žukovskio oro uoste ir aviacijos veiklos Rusijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

to vėl juokinat

to vėl juokinat portretas
nepaspring savo stereotipuose.kai lietuviai dabar dirba lygiai su vietiniais,tavo baltarusiai renka butelius konteineriuose kad prasimaitint bulbėmis

vėl juokinat

vėl juokinat portretas
prieš 30-25 metus gyrėtės: mums vokiečiai sugriuvusias mašinas pardavė, o mes jiems panaudotas mergas iškišom; prieš 13 metų cypėt, kad nėra kam statybose dirbt, visi išvažiavo, na, gavot armijas kalinių ir kitų išmestų iš Baltarusijos, Ukrainos, kurie virš 40 ir su 8 klasių išsilavinimu - pasistatėt, vystėt, trinkeles tampėt iš vieno skvero į kitą, ispanijose rijot žuvis ir vaisius buvo maža; cypėt, kad nebėra tokių kvailų moterų, kurios jums, susenusiems ir niekam nebeįdomiems narkomanams, pijokams, degradams vaikus gimdytų, už ačiū virtų lygintų, dirbtų kokioj buhalterijoj 2,5 etato ir dar kraičio atsineštų tiek, kad jūsų apžėlusias ir bjaurias seseris būtų už ką atiduot į kokią bent jau Švediją suktines sukt, samagoną pilstyt ir dvokt, kad niekas nematytų ir nesijuoktų, iš kokios šlykščios šeimos esat kilę, va, dabar davė kaimynas iš Baltarusijos jiems nebereikalingų bobšių imkit, juk iš jūsų mokosi, statykit jas karvių melžt, išviečių dezinfekuot, džiaukitės, gavot dovanųųų.

paranoja

paranoja portretas
teisingai...aš irgi manau reikia visiems uždrausti dirbti lietuvoje kurie turi kažkokiu biznių su rusija...tokius kaip ikea ar tele2 ir praktiškai visas vokiečių imones nes viena ranka daro biznį rusijoj kita lietuvoje....kuo jie kitokie nei avia solution? ;)
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių