VSD vadovas žada paskelbti viešą ataskaitą „su tam tikrom konkretybėm“ Pereiti į pagrindinį turinį

VSD vadovas žada paskelbti viešą ataskaitą „su tam tikrom konkretybėm“

2014-03-12 15:41
BNS inf.
Gediminas Grina
Gediminas Grina / T. Lukšio / BFL nuotr.

Valstybės saugumo departamentas (VSD) kitą savaitę paskelbs viešą ataskaitą, kurioje bus įvardyta konkrečių pavardžių, trečiadienį pranešė departamento generalinis direktorius Gediminas Grina.

„Šioje ataskaitoje bus tam tikrų konkretybių. Ataskaita turėtų pasirodyti kitą savaitę“, - LRT radijui sakė G.Grina.

Žurnalisto paklaustas, ar tai bus visuomenei žinomi žmonės, jis atsakė: „Vieni galbūt žino, kiti galbūt nežino“.

Su G.Grina trečiadienį susitikusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad VSD turi „kaip galima aiškiau ir suprantamiau apie valstybės saugumui kylančias grėsmes viešai informuoti visuomenę“.

Praėjusių metų ataskaitoje VSD skelbė, kad agresyviausiai prieš Lietuvą veikia Rusijos žvalgybos ir saugumo tarnybos, be to, prieš Lietuvos interesus yra nukreipta ir dalis Baltarusijos tarnybų veiklos. Visuomenei pateiktame dokumente skelbta, kad didžiausią grėsmę Lietuvos energetiniam saugumui kelia priklausomybė nuo Rusijos dujų koncerno „Gazprom“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų