V. Čmilytė-Nielsen: tikėtina, kad palaikymas pirmalaikiams Seimo rinkimams bus sutelktas

  • Teksto dydis:

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, jog palaikymas pirmalaikiams parlamento rinkimams greičiausiai bus sutelktas.

„Aš tikiu, kad Seime palaikymas šiam pasiūlymui, tikėtina, ir bus sutelktas“, – LRT televizijai pirmadienį sakė parlamento vadovė.

Taip Seimo vadovė kalbėjo konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui laišku kreipusis į parlamentinių partijų vadovus kviečiant juos susitikti Seime ir aptarti pirmalaikių rinkimų galimybę.

Ją pasiūlė praėjusią savaitę posėdžiavęs šios partijos prezidiumas, siekiant spręsti dėl savivaldos politikų neskaidriai naudojamų lėšų kilusią politinę krizę.

„Politinė logika sufleruoja, kad opozicija yra visada pasirengusi pirmalaikiams rinkimams ir labai reti atvejai būna tokie, kad valdančioji partija ar, šiuo atveju, didžioji valdančioji partija siūlytų tokį sprendimą, nors, žinoma, jie irgi pasitaiko“, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Vis dėlto ji teigė nepritarianti tokiai koalicijos partnerių iniciatyvai.

„Kaip ir sakiau, vertinimas yra skeptiškas, nes atrodo, kad pirmalaikių Seimo rinkimų iniciatyva yra tiesiog skubota“, – teigė politikė.NAUJAUSI KOMENTARAI

to to nuostabu

to to nuostabu portretas
Sprendžiu iš to,kad 2022 laimėjo nė kiek ne mažiau kaip 2016....tai va.. ir savivaldybėse merš berods dar daugiau gavo

To Nuostabu

To Nuostabu portretas
Iš ko sprendi,kad sita “dėžučių” partija gali laimėti daug vietų? Atsipeikėkit !!!!

Pil.

Pil. portretas
Seimo pirmininkė turbūt yra neveiksni ,negreitina vyriausybės atstatydinimo,nežinau ką šita varną veikia Seime.Ar ji šiame poste tik marionete.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių