V. Čmilytė-Nielsen partiečiams: pasaulis keičiasi, todėl dabar – mūsų laikas

Liberalų sąjūdžio lyderė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad pastaruoju metu pasaulis išgyvena daugybę pokyčių, todėl liberaliems politikams dabar yra geriausias laikas veikti.

„Viskas keičiasi taip greitai ir taip radikaliai, kad taip, kaip buvo anksčiau, nebebus. Todėl turime prisitaikyti gyventi pokyčiuose“, – kreipdamasi į Liberalų sąjūdžio suvažiavimo dalyvius šeštadienį Vilniuje sakė partijos pirmininkė.

Tuo tarpu liberalizmo esmė yra „keisti ir keistis“, sakė ji, pabrėždama, jog liberalai puikiai suvokia, kad bet kokia sistema „kiek yra gyva, gali ir privalo keistis“.

„Pasaulis keičiasi, todėl dabar – mūsų laikas“, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

„Tą turime suprasti visi – nuo Seimo, Seimo frakcijos, mūsų vadovaujamų ministerijų iki savivaldos. Iki partinių skyrių, kiekvieno partijos nario“, – tvirtino politikė.

Pasak jos, politinė situacija šiandien yra viražų pilni „atrakcionų kalneliai“, tačiau partijai pavyko nemažai nuveikti įvairiose srityse, o prie to prisideda tiek partijos deleguoti merai ir savivaldybių tarybų nariai, tiek frakcija Seime.

Pati V. Čmilytė-Nielsen sakė savo veikloje vengusi impulsyvumo, dirbusi racionaliai ir apgalvotai, telkdama bendram darbui ir susitarimų paieškoms.

„Iššūkių per pastaruosius pusę metų buvo tiek, kiek užtektų visai kadencijai, o gal net ne vienai“, – kalbėjo politikė.

Anot jos, po šios Seimo kadencijos viskas bus gerokai pakitę, ypač žmonių mąstymas, poreikiai, motyvacija.

„Turime suspėti į šį judantį traukinį, kitaip liksime perone“, – tvirtino Liberalų sąjūdžio lyderė.

Pasak partijos pirmininkės, Liberalų sąjūdis yra susikūręs bene stabiliausią rėmėjų bazę tarp politinių partijų.

Viskas keičiasi taip greitai ir taip radikaliai, kad taip, kaip buvo anksčiau, nebebus. Todėl turime prisitaikyti gyventi pokyčiuose.

„Šie rezultatai rodo, kad mes ne tik sugebėjome pasikeisti ir keičiamės toliau, bet ir susikūrėme reputaciją, atsparią kartais primetamiems įvaizdžiams“, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak jos, partija jau pasikeitė, atsinaujino skyriai, pozicijas užima nauji veidai.

„Mes keičiamės, nes ateina nauji žmonės. Tačiau būtent todėl, kad keičiamės, prie mūsų ir jungiasi nauji žmonės. Jie patys sako, kad juos tai motyvuoja. Pasitraukiantieji – taip, tokių taip pat yra – nebėra problema.  Tai natūrali gyvo organizmo kaita. Lemia nebe skaičius, o aktyvumas, noras kažką padaryti, pakeisti, įgyvendinti.“, – sakė Liberalų sąjūdžio pirmininkė.

Pastarųjų gyventojų apklausų duomenimis, už Liberalų sąjūdį balsuotų apie 6 proc. gyventojų, o V. Čmilytė-Nielsen yra viena iš populiariausių politikių šalyje.

Valdančiajai daugumai priklausantis Liberalų sąjūdis Seime turi 13 atstovų, jiems priklauso Seimo pirmininko postas bei Aplinkos ir Kultūros ministerijos, kurioms vadovauja Simonas Gentvilas ir Simonas Kairys.

Partijos atstovai yra septynių Lietuvos savivaldybių merai.

Kovo mėnesio duomenimis, Liberalų sąjūdžiui priklauso 6,9 tūkst. narių.

Liberalų sąjūdis šeštadienį tvirtina naują partijos vizualinį identitetą. Partijos simbolika nebuvo atnaujinta nuo pat jos įkūrimo 2006 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Elijus

Elijus portretas
Man tai jinai negraži ( skura,rura ir guzikai / čia tarmiskai )ir dar visada susivėlusi

Povilas

Povilas portretas
Už ką Dievas baudžia Lietuvą?

kgebisto dukra ČMIL !

kgebisto dukra ČMIL ! portretas
negi LIBERALAI r u o š e t ė s dar labiau VOGTI. Lietuvos žmonės pilnai į s i t i k i n o, jog LIBERALAI yra VELTĖDŽIŲ -VAGIŲ gauja,kurie daugelį metų LIETUVOJE i š g y v e n a KITŲ sąskaita-- ŽMONĖS--NERINKIME ne vieno LIBERALO į savivaldybę, kurkime savo gyvenimą be jų !
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių