Liberalai atnaujino vizualinį identitetą – naujuoju simboliu tapo stilizuota raidė „L“

Valdantysis Liberalų sąjūdis šeštadienį patvirtino naująjį vizualinį identitetą – nauju partijos simboliu tapo stilizuota raidė „L“.

Politinė jėga teigia, kad tai energingas, šiuolaikiškas, įsimintinas ir Liberalų sąjūdžio vertybes įprasminantis simbolis.

Liberalų sąjūdis sako vizualiniam ir komunikaciniam atsinaujinimui ruošęsis nuo 2021 metų pradžios, partijos simbolika nebuvo atnaujinta nuo jos įkūrimo 2006 metais.

Pasak partijos lyderės, Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen, naujoji simbolika apibendrina „mūsų dabartį ir ateities tikslus bei vizijas“ bei telkia veiklius žmones „laikytis liberalizmo principų kuriant savo ir savo šalies ateitį“.

„Turime ratą žmonių, kurie tai supranta ir mus palaiko. Tas branduolys išliko per visas negandas ir išbandymus, nuoširdus ačiū jiems. Jaučiame, kad yra norinčių tą ratą išplėsti, prisidėti, tapti aktyviais rėmėjais ir nariais“, – Liberalų sąjūdžio suvažiavime sakė V. Čmilytė-Nielsen.

„Norint susieti visus į vieningą, harmoningą visumą, reikalingi tiksliai ir aiškiai kalbantys simboliai, kurie, kaip sakydavo Leonidas Donskis, „gebėtų atstoti tūkstančius žodžių“, – kalbėjo ji.

„Esu įsitikinusi, kad šis kelias yra teisingas“, – pridūrė partijos vadovė.

Liberalų sąjūdis teigia, kad kuriant vizualinius sprendimus, atlikta išsami partijos bei jos rinkėjų vertybių analizė. Liberalų sąjūdžio prioritetas yra atstovauti veiklių Lietuvos žmonių interesus, pasitikėti jais ir įgalinti juos dar didesniems pokyčiams, teigia politinė jėga.

V. Čmilytė-Nielsen dar suvažiavimo išvakarėse sakė, kad siekis atnaujinti vizualinį identitetą nėra susijęs su partijos politinės korupcijos byla. Liberalų sąjūdis balandį joje buvo išteisintas, tačiau Generalinė prokuratūra apskundė nuosprendį aukštesnei instancijai.

Valdančiajai daugumai priklausantis Liberalų sąjūdis Seime turi 13 atstovų, jiems priklauso Seimo pirmininko postas bei Aplinkos ir Kultūros ministerijos, kurioms vadovauja Simonas Gentvilas ir Simonas Kairys.

Partijos atstovai yra septynių Lietuvos savivaldybių merai.

Pastarųjų gyventojų apklausų duomenimis, už Liberalų sąjūdį balsuotų apie 6 proc. gyventojų, o V. Čmilytė-Nielsen yra viena iš populiariausių politikių šalyje.

Kovo mėnesio duomenimis, Liberalų sąjūdžiui priklauso 6,9 tūkst. narių.

Apsisprendė sutrumpinti ir oficialų partijos pavadinimą

Liberalų sąjūdžio nariai apsisprendė pakeisti oficialų partijos pavadinimą, jame nebelieka žodžių „Lietuvos Respublikos“.

Pakeitimai priimti argumentuojant tuo, kad viešojoje erdvėje ir iki šiol figūravo trumpesnis pavadinimo variantas, o ankstesnis oficialus pavadinimas buvo naudojamas tik rinkimų metu.

Pavadinimą numatantys partijos įstatų pakeitimai priimti bendru suvažiavimo dalyvių sutarimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Senelis TV

Senelis TV portretas
Labai primena dėžutę "paskolai".

Rasa

Rasa portretas
Man ta L tai klozetas o tas nulis Lo tai nulis liberastas ant klozeto sedi ir dergia ant visos lietusos

onute

onute portretas
protu nesuvokiama kad yšra tokiu lietuviu kurie balsuotu už KGB ATŽALA AR APSIVOGUSI LIBERASTA ir kas svarbiausei ju ten ne vienas ir teisti kad ir gentvilas ar gražinai klaipėdos uostui 2000 000 Manau klaipėda pamastys nes daugiau ner kur kiek miestas nuvarytas i dugna konservu liberastu socdemu tai TRYS VAGIU PARTIJOS
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių