„Socialdarbiečiams“ vadovaus Seimo narys J. Pinskus

Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

„Išrinko J. Pinskų. Jaučiuosi labai gerai – laisvė. Tikiuosi, kad atiduodu partijos vairą į patikimas rankas“, – BNS sakė G. Kirkilas.

Jo teigimu, šeštadienį sostinėje vykusio suvažiavimo metu slaptame balsavime 120 partijos narių palaikė J. Pinskaus kandidatūrą, o jis sulaukė 50 balsų „už“.

G. Kirkilas taip pat sakė, kad jis buvo išrinktas partijos garbės pirmininku.

Vadovauti partijai taip pat siekė Andrius Palionis, Rimantas Sinkevičius, Rasa Miškinytė, Kęstutis Daukšys, Andrius Šedžius bei Ritas Vaiginas.

Jie prieš balsavimą kandidatūras atsiėmė.

J. Pinskus BNS teigė, kad šiuo metu svarbiausia identifikuoti problemas ir klaidas praėjusiuose rinkimuose bei pasiruošti artėjantiems.

„Rinkimams reikia gerai pasiruošti, kad jie būtų sėkmingi, todėl mes ir darėme analizę, kur padarėme klaidas, ką galėtume ištaisyti. Mes tuos dalykus įvardinome – centrinės valdžios bendravimas su rajonais, skyriais buvo per mažas, struktūriškai netobulėjome, truputį atsilikome nuo konkurentų socialdemokratų“, – sakė naujasis LSDDP lyderis.

Paklaustas, ar po kitų metų Seimo rinkimų, įsivaizduoja, jog partija turės frakciją parlamente, jis teigė, jog galvoja apie „labai rimtą jėgą“.

„Matot, blogas tas kareivis, kuris nenori būt generolu. Jeigu mes apie tai negalvotume, jeigu to nesiektume, tai tada nėra ko eit, tai aišku, kad įsivaizduojame – ir ne tik frakciją, o labai rimtą jėgą, nes visų viltis yra didžiulė, pagal žmonių nuotaikas“, – teigė J. Pinskus.

Jis taip pat sakė neatmetantis galimybės bendradarbiauti su socialdemokratais, nors pamažu ir ryškėja šių dviejų kairiųjų partijų skirtumai.

„Aš manau, kad niekada nereikia sakyti niekada – man šitas posakis labai patinka, tačiau, matot, kuo toliau, tuo labiau imame ideologine prasme skirtis (...) Nežinau, ar surasime bendrus sąlyčio taškus, ar ne“, – kalbėjo „socialdarbiečių“ pirmininkas.

Parlamente šiuo metu dirba trys „socialdarbiečiai“ – J. Pinskus, A. Palionis ir Zigmantas Balčytis, visi jie priklauso Regionų frakcijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

korupcija

korupcija portretas
dar vienas vagis...ka jau padoriu zmoniu nebera?

Purmaliai

Purmaliai portretas
Islindo pilypas is kanapiu !

Antanas

Antanas portretas
Cia tas pats kad butum paskirtas laidojimu namu direktoriumi
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių