R. Karbauskis neigia daręs spaudimą M. Puidoko šeimai

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis neigia daręs spaudimą Mindaugo  Puidoko šeimos nariams ir teigia, kad pati šeima reiškė susirūpinimą dėl parlamentaro būsenos.

„Susirūpinusi ir jo šeima jo situacija, jo būsena. Ir atitinkamai tas melas, kurį jis skleidžia šituo momentu ir apie frakciją, ir apie mano požiūrį, jis tiesiog melas“, – trečiadienį Žinių radijui sakė R. Karbauskis.

M. Puidokas „Lietuvos ryto“ televizijai antradienį teigė, kad R. Karbauskis darė spaudimą jo šeimai, konkrečiai – žmonai.

„Jie (R. Karbauskis ir Agnė Širinskienė – BNS) siekia bet kokia kaina paversti mane neadekvačiu asmeniu, kuris negeba logiškai mąstyti ir priimti sprendimų. Man liūdna kad taip elgiamasi. Norėčiau pakilti aukščiau visokių asmeniškumų. (...) Iš tikrųjų buvo daromas didžiulis tiesioginis spaudimas mano šeimos nariams, mano žmonai, įvairiomis priemonėmis“, – kalbėjo M. Puidokas.

Jie siekia bet kokia kaina paversti mane neadekvačiu asmeniu, kuris negeba logiškai mąstyti ir priimti sprendimų.

Parlamentaras patvirtino, kad spaudimą darė pats R. Karbauskis.

„R. Karbauskis tiesiogiai ir per mano artimus žmones. Kai sudaromas įspūdis, dėl mano veiklos man grės apkalta, teismai ir kiti dalykai, tai aš pavadinčiau netiesioginiais grasinimais.  Jei kažkokie iškyla neaiškumai, visų pirma reiktų kreiptis į mane patį, o ne skambinti ir rašyti mano šeimos nariams“, – teigė buvęs „valstietis“.

R. Karbauskis sako prašantis leidimo paviešinti jo pokalbius su M. Puidoko su šeimos nariais.

„Šiandien aš į jį kreipiausi, kad jis leistų paviešinti susirašinėjimą su jo šeima, kuriame šeima reiškia susirūpinimą jo sveikata, jo būsena“, – teigė „valstiečių“ lyderis.

R. Karbauskis tvirtino, kad M. Puidokas dvejus su pusę metų balsavo, teikė siūlymus drauge su kolegomis, o per porą pastarųjų mėnesių smarkiai pasikeitė.

Jis teigia, kad bendravo su M. Puidoko šeimos nariais, nes bandė ieškoti paaiškinimo, kas vyksta su M. Puidoku. „Valstiečių“ lyderis sako, kad susirašinėjimas su M. Puidoko artimaisiais parodo, kad jie yra susirūpinę.

„Aš apie tai nenorėjau šnekėt, bet jis mane apkaltino tuo, kad aš dariau spaudimą neva jo šeimos nariams, tai dabar mano prašymas yra leisti paviešint, kad visiškai aiškiai parodyt, jog tai ne mano vieno kažkoks sumanymas jį pažemint“, – sakė R. Karbauskis.

Tuo metu M. Puidokas paragino R. Karbauskį kartu pasitikrinti sveikatą pas profesionalius medikus ir jų išvadas visuomenei pateikti viešai.

„Neturiu ko slėpti, man labai paprasta tą padaryti, esu jaunas, sportiškas, viskas tikrai gerai su manimi. Norėtųsi, kad rinkėjas žinotų, kad ir tie, kuriems meta tokius kaltinimus ir su tais, kurie kaltina yra viskas tvarkoje“, – antradienį Lietuvos ryto televizijai kalbėjo parlamentaras.

Antradienį M. Puidokas buvo pašalintas iš valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos, kai prieš tai paskelbė dalyvausiantis prezidento rinkimuose ir stabdantis narystę LVŽS.

LVŽS lyderis teigė, kad per artimiausią partijos tarybos posėdį bus sprendžiama ir dėl M. Puidoko pašalinimo iš partijos, nes įstatai esą nenumato galimybės stabdyti narystės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
kada karbas prisipazino,kenkeja tottalus,melagis aferistas

šiaip manau , kad Karbauskis "gina " Puidoką ,

šiaip manau , kad Karbauskis "gina " Puidoką , portretas
nes kitu atveju sunkoka būtų suprasti , kad tokius žingsnius daro asmuo "nepaveiktas streso ir įtampos " :) Ar Puidokas vėl nesusivokia kas vyksta ? varge varge .....

kita Lietuvos pilietė ir rinkėja

kita Lietuvos pilietė ir rinkėja portretas
niekas neneigia garbių žmonių kvietimo , bet seimo narys , per rinkimus remiamas "valstiečių " partijos ir jos dėka gavęs seimo nario mandatą, esantis jų frakcijoje dėl to gavęs aukštas pareigas seimo komitetuose , nežino kaip yra "kai nori būti prezidentu " , bet esi frakcijoje ? Tada keista ..... Kodėl tie gerbiami Lietuvos piliečiai neparagina Puidoką padėti seimo nario mandatą , po to kai buvo pašalintas iš frakcijos ir pašalintas tik todėl , kad yra politinės taisyklės , kurių jei dalyvauji politikoje turi laikytis . Elementaru ....Todėl ir aš imu abejoti Puidoku :) Nori būti kandidatu , tvarkoje - dedi mandatą sakai atia , su kuriais pasirodo ne pakeliui ir kandidatuoji :) Kame bėdos ? Padorumo , mano galva daugeliu atveju trūksta mūsų politikams , kaip gali likti seime išlaikomas rinkėjų , kurių jau neturi , nes palikai tuos , kurie tave rinko ? Ne, aš tokių nerinksiu nei Puidoko, nei Puteikio , nei Šakalienės , nei Džiugelio , Matelio ir kitų .....
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių