R. Karbauskis: konservatorius apėmė desperacija

Konservatorių sprendimas nepalaikyti kitų metų biudžeto – desperacija iš nevilties, teigia „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. Pasak jo, konservatoriai niekuomet nepalaikė valdančiųjų iniciatyvų, todėl ir šiemet toks jų sprendimą R. Karbauskio nenustebino. Politikas tikina, kad kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet biudžeto projektas bus priimtas.

„O kada jie ką palaikė? Per tuos trejus metus, jie tik vieną kartą yra palaikę, tik vieną įstatymą. Kurį palaikė sąmoningai, tai yra urėdijų reforma. Dabar, kai reikia balsuoti pagal KT reikalavimus, nes procedūros ten buvo neišlaikytos, jie jau dabar nebebalsuoja. Kitaip tariant, jie nieko niekada nepalaikė ir be jų palaikymo kažkaip susitvarkydavome. Tai gali nepalaikyti ir toliau. Nelabai mums skauda dėl jų palaikymo ar nepalaikymo“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

Jis mano, kad biudžetas bus priimtas ir apims visos visuomenės poreikius.

„Toks beviltiškumas apima į jų pusę bežiūrint, nes labai daug šnekų, ir jie mato, kad dabar bus biudžetas tikrai geras, jis atitiks visuomenės interesą. Labai sunku bus prikelti ką nors į kokį nors protestą po šito biudžeto priėmimo. Jie tokioje neviltyje, kad jie pradeda šnekėti, kad jie nepalaikys, plius, kad jie prašys prezidentą vetuoti ir t.t. Tai desperacija... iš nevilties (...) Biudžetas bus priimtas ir juos labai nuvils, nes jis atitiks visuomenės interesą“, – teigė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos taryba šeštadienį nusprendė nepalaikyti kitų metų biudžeto projekto.

TS–LKD rezoliucijoje taip pat rašoma, kad, „Vyriausybei nesiėmus reikiamų sprendimų“, prezidentas Gitanas Nausėda turėtų vetuoti kitų metų biudžetą ir imtis lyderystės telkiant skirtingas politines jėgas, profesines sąjungas, kitas viešojo sektoriaus darbuotojų organizacijas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Normalus

Normalus portretas
Konservams jokios depresijos ,jiuk klanas viska daris kad ateinace kadensija jie sedetu prie valstibes lovio ziurekit gal ir tulpe paskvies vel,voks toliau milijardus ,tautos vardu na dabar vage kiti ,Lietuviska politika semk kol kadensija nesibaige,kaltu nebus jei voksi milijonais ,visiems uzteks susimoketi ir liksi svarus.

Nijole

Nijole portretas
Teisingai .Ramūnas.visspusiskai jums pritariu.. Sėkmės darbuose.

...

... portretas
Oi, Ramūniuk, kam ta saviapgaulė, apie kokią 'konservų' desperaciją kalbi... atvirkščiai, panašu kad Dėdulė patyrusio šachmatininko ranka virtuoziškai visą šią sumaištį kelia... nes TIK sumaištis Šalyje galėtų pateisint jų rengiamą karinį pervversma; - teisingai komentatoriai kalba, kad normaliuose rinkimuose 'konservai' JAU be ateities.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių