Prezidentas: Seimo pirmininku galėtų būti V. Čmilytė-Nielsen arba G. Landsbergis

 • Teksto dydis:

Prezidentas Gitanas Nausėda būsimuoju Seimo pirmininku matytų liberalų lyderę Viktoriją Čmilytę-Nielsen arba konservatorių vadovą Gabrielių Landsbergį.

„Manau, kad Viktorija Čmilytė-Nielsen būtų gera Seimo pirmininkė, bet ar vienintelė kandidatė galėtų būti į šitą postą? Turbūt, kad ne“, – sekmadienį valstybės vadovas sakė „Delfi TV“.

„Logiškai samprotaujant, didžiausią frakciją turinčios partijos vadovas irgi galėtų labai rimtai pretenduoti į Seimo pirmininko postą. Jam būtų lengviau suvaldyti frakciją, lengviau organizuoti Seimo darbą, dienotvarkę“, – tvirtino G. Nausėda.

Abu partijų lyderius jis vadino lygiaverčiais kandidatais.

„Šia prasme, manau, kad tai būtų lygiaverčiai kandidatai, konkurentai, jeigu jie nuspręstų konkuruoti. Šiuo atveju, matyt, yra susitarimo klausimas, kuriuo keliu eiti“, – kalbėjo G. Nausėda.

Liberalų sąjūdžio pirmininkė G. Čmilytė-Nielsen po antrojo Seimo rinkimų turo žurnalistams sakė, kad pretenduos į Seimo pirmininkes. Anot jos, pagal politinę tradiciją, parlamento pirmininku tampa antrosios didžiausios valdančiosios frakcijos atstovas.

G. Lansdsbergis viešai nėra užsiminęs apie galimybę pretenduoti į Seimo pirmininkus.

Valdančiąją koaliciją formuoja Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija.NAUJAUSI KOMENTARAI

onute

onute portretas
SUPRASKIT JIE KOMUNISTAI JIE VIENAS KITAM GERKLE GALI PERKASTI JUK ČMILITĖS TĖVAS KGBistas pamokė dukrele kovai jin pareikalavo to posto nes pagasdino išeiti iš koalicijos su konservatoreis todėl konservai puolė balsuoti už ja matot jos tėvukas matyt gudresnis už grybe ir lansberga TAI SENI KGB METODAI Tik gaila kad valstiečiai dar nepasimokė ir puolė balsuoti už čmilite tai nedovanotina Karbauski neik su velniais obuoliauti ar mažai jie tau pridergė kad dar randi kalba su jais ir mus dorus lietuvius nuvyli gaila kad negirdi ka prasti žmonės kalba o žmonės nenori su tais sukčiais vagim jokiu kompromisu jokiu susitarimu JUOS IŠRINKO LANSBERGO KRIKŠČIONIU PARTIJA SU 12 000 KRIKŠČIONIU ATSIVERTUSIU I LIBERALIZMA VAIVORIKŠTINIU LAISVA GYVENIMA SAVO VAIKAM IR ANUKAM taip kad Karbauski neikit nesitarkit su tais storošiniais lansberginiais kgbistiniais velneis

Vaje,vaje

Vaje,vaje portretas
Matote,koks tas mūsų Prezidentas.Kaip suprasti tokį jo pasakymą,kad Seimo pirmininku galėtų būti Čminytė-Nylsen arba Lansbergis.Reikia suprasti,kad jeigu jų nebūtų,tai nebūto žmogaus,kuris galėtų tapti Seimo pirmininku.Štai kokios stokelės.Ir ką tuomet reiktų daryti?Katastrofa.Gerai,kad yra Lansbergis su Čmilyte-Nilsen.

Užtenka

Užtenka portretas
tam strafeičikui pravert zabtus ir aišku kokius aukštuosius jis baigė ir kap masto.:D)
VISI KOMENTARAI 60
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių