M. Majauskas prašo jo įgaliojimus Seime nutraukti nuo ketvirtadienio

Buvęs Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) prašo jo Seimo nario įgaliojimus nutraukti nuo balandžio 6-osios.

VRK šį prašymą planuoja svarstyti antradienį, BNS informavo komisijos atstovė spaudai Indrė Ramanavičienė.

M. Majauskas kovo 30 dieną viešai pranešė atsisakantis parlamentaro mandato. Jis teigė grįžtas dirbti į privatų sektorių.

Praėjusią savaitę M. Majauskas Seime žurnalistams sakė sulaukęs kelių politinių organizacijų siūlymų prisidėti prie jų, tačiau artimiausiais metais dalyvauti politikoje neplanuojantis.

Į parlamentą jis išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatų sąrašą, tad jo vietą Seime turėtų užimti kitas po brūkšnio likęs politikas – žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Pernai gruodžio pradžioje politikas pašalintas iš TS-LKD, nes nevykdė partijos prezidiumo įpareigojimo ir su Vyriausybe nesuderino siūlymų dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatų.

Netrukus po to M. Majauskas atsistatydino iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkų, pasitraukė iš TS-LKD frakcijos Seime.

Pastaruoju metu jis dirbo Mišrioje Seimo narių grupėje, priklausė Kultūros komitetui.

Kovo pradžioje M. Majauskas dalyvavo Vilniaus miesto mero rinkimuose, bet surinkęs 10,65 proc. balsų liko trečias.NAUJAUSI KOMENTARAI

Majauskai,esi šiknius.

Majauskai,esi šiknius. portretas
Kaip su įsipareigojimais rinkėjams,kurie tavim pasitikėjo ir tave įgaliojo???

Anonimas

Anonimas portretas
Vietoj jo bus kitas seime.Pasipildys .

doze y vena

doze  y vena  portretas
ir laisvas nuo siandienos....von...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių