Konservatorių seniūnė dėl K. Bartoševičiaus: tai, ką girdžiu, šokiruoja

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sako esanti šokiruota žinios, kad prokuratūra prašo naikinti parlamentaro Kristijono Bartoševičiaus neliečiamybę tiriant galimą nepilnamečio asmens prievartavimą ir tvirkinimą.

„Tai yra man absoliuti naujiena, kolega Kristijonas prieš keletą dienų pranešė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, tai, ką jūs pacitavot (BK straipsnius), kadangi pati nesusipažinus, iš to, ką girdžiu, tai šokiruoja. Matyt, kad teisėsauga išsiaiškins, neturiu, ką daugiau pridurti“, – BNS pirmadienį sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Frakcijos seniūnė teigė, kad K. Bartoševičius jos neinformavo apie atliekamą tyrimą.

„Jis nurodė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, o aš nieko neklausinėjau, nes esu jutusi kadencijos eigoje, kad ne kartą abejonės dėl darbo Seime buvo išreikštos, maniau, kad tai yra tąsa, ir papildomai nesidomėjau“, – sakė parlamentarė.

Ji tvirtino, kad apie pasitraukimą iš Seimo kolega informavo praėjusios savaitės pabaigoje.

Pasak R. Morkūnaitės-Mikulėnienės, gerai, kad pats Seimo narys nutarė atsisakyti mandato.

„Matyt, jeigu jis turėjo kokių nors indikacijų, turbūt gerai, kad jis pats priėmė tokį sprendimą, tai palengvina ir teisėsaugai darbą, ir neliečiamybės atsisakymas (drauge su Seimo nario mandatu – BNS) yra tinkamas žingsnis“, – Seime žurnalistams sakė ji.

Konservatorių seniūnė tvirtino, kad ši byla suduoti nemenką smūgį politine prasme gali ir partijai.

Matyt, kad teisėsauga išsiaiškins, neturiu, ką daugiau pridurti.

Dėl K. Bartoševičiaus neliečiamybės panaikinimo į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen kreipėsi generalinė prokurorė Nida Grunskienė.

Pranešimą apie tai prokuratūra paskelbė ankstyvą pirmadienio popietę. Prieš porą valandų K. Bartoševičius patvirtino atsisakantis Seimo nario mandato dėl asmeninių priežasčių, dėl to kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją.

Generalinė prokuratūra teigia, kad, remiantis pernai lapkritį pradėto ikiteisminio tyrimo duomenimis, „būtina spręsti klausimą dėl leidimo patraukti šios kadencijos Seimo narį K. Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises“.

Tyrimas vyksta dėl veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 4 dalyje, 153 straipsnio 1 dalyje ir 150 straipsnio 3 dalyje.

Pagal šiuos straipsnius numatoma atsakomybė už seksualinį mažamečių ir nepilnamečių asmenų prievartavimą, tvirkinimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Omg

Omg portretas
MELAGIAI

<<<<MANO SUPRATIMU mažinti vertybes...........

&lt;&lt;&lt;&lt;MANO SUPRATIMU mažinti vertybes........... portretas
ŠOKIRAVO ?.....Šokiruot negalėjo....Ten tiek daug seime mažumų......Ten ,teko girdėti, galima šimtą gramų į skrandį įpilti ,o dar narkotikai.....TARP VISŲ TIEK DAUG SEIME ESANČIŲ VERTYBIŲ GALI BET KUR IR BET KAS PASIKLYSTI: SEIME GATVĖJE........

Kaip tokie

Kaip tokie portretas
Brudai gyvena tar jusu?
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių