G. Nausėda tikisi, kad ES sutars dėl sankcijų Baltarusijos režimui

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda sako tikįs, kad į Europos Sąjungos viršūnių susitikimą ketvirtadienį susirinkę lyderiai susitars dėl sankcijų Aliaksandro Lukašenkos režimui Baltarusijoje.

„Tikiuosi, kad šiandien mes rasime principinį sprendimą dėl sankcijų Baltarusijos režimui“, – Briuselyje kalbėjo šalies vadovas.

„A. Lukašenkos režimas nėra pasiruošęs bendradarbiauti ir rasti būdų, kaip atkurti dialogą su visuomene. Dėl to ES turi daryti kur kas daugiau nei padarė anksčiau“, – sakė G. Nausėda.

„Nuo rugpjūčio 19 dienos vykusio Europos Vadovų Tarybos susitikimo praėjo pusantro mėnesio, tačiau kol kas mes dar neturime sankcijų sąrašo“, – pridūrė jis.

Nuo rugpjūčio 19 dienos vykusio Europos Vadovų Tarybos susitikimo praėjo pusantro mėnesio, tačiau kol kas mes dar neturime sankcijų sąrašo.

Lietuvos prezidentas taip pat pabrėžė, kad ES turi svarstyti labiau atverti savo rinką Baltarusijai, iš valdžios pasitraukus A. Lukašenkai.

„Baltarusijos visuomenei mes turime užtikrinti, kad esame pasiruošę būti su jais, palengvinti Baltarusijos ekonomiką ir duoti efektyvesnį priėmimą prie Europos rinkos, pagerinti priėmimą prie finansinių resursų ir pratęsti bevizį režimą Baltarusijos piliečiams“, – teigė šalies vadovas.

Jis teigė, kad tai galima padaryti tik Baltarusijoje atkūrus demokratinę sistemą ir užtikrinus, kad visuomenė yra laisva.

G. Nausėda taip pat pabrėžė, kad nei Rusija, nei kitos šalys neturėtų kištis į vidines Baltarusijos problemas.NAUJAUSI KOMENTARAI

JONAS

JONAS portretas
NAUSĖDA NEJUOKINK TAUTOS IŠSIRINKAI TEISTU PIJOKU AFERISTU VAGIU VYRIAUSYBE KAS TU TOKSKAD ŠMEIŽI KITOS ŠALIES TAUTOS PREZIDENTA IR MUS PRIE KONTEINERIU NORI ITIKINTI KAD GERAI GYVENAM TIK TU VAGYLKA GRYBĖ ŠIMONE KUBILAS KREIVYS DEGUTIENĖ NAVICKAS GABRYS GERAI GYVENAT ŠUTVĖ

deinis

deinis portretas
Būtų idomu ,jei kas sudėtų į knygą straipsnius ir komentarus ,būtų įdomu ateities kartoms nes kompiuteriu nelabai susigraibau o ir atmintis šlūbuoja

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Nori kaip landsberginė gauja sunaikino-išparceliavo Lietuvą, dabar sunaikinti Balta Rusiją, neišdegs, prie Rusijos sienų pastatyti NATO pajėgas ir šaukti "rusai puola", kaip, kad šaukėte Lietuvoje, negi mes iš vis nieko nebesuprantame?
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių