G. Nausėda neatskleidė savo nuomonės dėl Stambulo konvencijos

  • Teksto dydis:

Antrosios prezidento kadencijos siekti nusprendęs prezidentas Gitanas Nausėda žurnalistams aiškiai neatsakė į klausimą, ar pats palaikytų Stambulo konvencijos ratifikavimo Seime idėją.

„Aš sakau tik vieną ir sakau labai aiškiai: taip, aš palaikau Seimo teisę pagaliau apsispręsti ir priimti sprendimą šiuo klausimu“, – Prezidentūroje teigė G. Nausėda.

„Aš manau, kad mes įgyvendinome daug dalykų, kurie mums leidžia apsiginti nuo smurto šeimoje, įskaitant mūsų teisėkūroje“, – sakė G. Nausėda, žurnalistų paprašytas pateikti savo asmeninę nuomonę konkrečiu klausimu.

ELTA primena, kad pastarojoje Seimo pavasario sesijoje Lietuvos parlamentas po pateikimo pritarė Seimo pirmininkės V. Čmilytės-Nielsen bei valdančiosios koalicijos atstovų ir socialdemokratų inicijuotam parlamento kreipimuisi į KT dėl išaiškinimo, ar Stambulo konvencija neprieštarauja Konstitucijai.

Vis dėlto, kai kurie atstovai Seime tikina, kad šiuo metu Lietuvoje jau veikia pakankamai teisinių įrankių kovoti su smurtu artimoje aplinkoje. Todėl, anot Stambulo konvencijos skeptikų, dokumento ratifikavimas Lietuvai nereikalingas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viltė

Viltė portretas
Bambukas

O jis

O jis portretas
turi toki daikta? Man rodos,jo "nuomone" - Vasingtone!

Lietuvis

Lietuvis portretas
Šaunuolis Lietuvos prezidentas GITANAS NAUSĖDA nes matosi kad baisiai nekenčia pedikų
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių