G. Nausėda: Lietuvą galima populiarinti ir nemokamai

Lietuvą galima populiarinti ir nemokamai, nes tarptautinės žiniasklaidos susidomėjimas šalies pozicija įvairiais klausimais yra didelis, sako prezidentas Gitanas Nausėda, paaiškėjus, kad valstybės agentūra mokėjo už straipsnių ciklą britų leidinyje „Financial Times“ (FT).

Komentuodamas informaciją, kad FT paskelbtą specialią publikacijų seriją apie Lietuvą apmokėjo Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kuruojama viešoji įstaiga „Investuok Lietuvoje“, prezidentas trečiadienį sakė, jog „norėta kaip geriau, o išėjo kaip visada“.

„Galiu tiktai pasakyti savo asmeninį pavyzdį: tikrai bendravau su daugybe žiniasklaidos priemonių pasaulyje – CNN, BBC, tas pats FT, ir niekada už tai nereikėjo mokėti“, – žurnalistams trečiadienį sakė prezidentas.

„Tai labai raginu išnaudoti visas galimybes populiarinti Lietuvą tais būdais, kurie yra prieinami, ir manau, kad tai tikrai yra įmanoma padaryti, nes šiandien susidomėjimas Lietuva, jos požiūriu į įvykius Ukrainoje, Baltarusijoje tikrai yra natūraliai didelis ir galima būtų sutaupyti valstybės pinigų tiesiog duodant interviu ir populiarinant mūsų požiūrį“, – kalbėjo G. Nausėda.

Anot portalo „Delfi“, lapkritį „Investuok Lietuvoje“ ir „Financial Times“ sudarė 56,8 tūkst. eurų (su PVM) vertės sutartį ir įsigijo turinio kampanijos, kuri truks nuo lapkričio 24 iki kitų metų sausio 24 dienos, paslaugas.

Pirmadienį FT skiltyje „Special Reports“ pasirodė septynios publikacijos apie Lietuvą – šalies laikyseną tarptautinėje arenoje, proveržį finansinių technologijų srityje, fotografų pasiekimus, Suvalkų koridorių, energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, krepšinį ir pirmąjį Lietuvos vienaragį „Vinted“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Purmaliai

Purmaliai portretas
Aukštas ir gražus vėl leptelejo !

O SENOLIŲ IŠMINTIS BÝLOJA :

O SENOLIŲ IŠMINTIS BÝLOJA : portretas
Kas šuniui uodegą pakels jei ne pats..... O šmugelnikas dar sako : jei nori loterijoj ką nors laimėti , tai bent bilietą nusipirk ! TAIGI , JEI NORI , KAD APIE TAVE PLAČIAI ŽINOTŲ , TURI ĮDĖTI TAM PASTANGŲ (IR PINIGŲ). Reklama yra galingas dalykas. O prezidentas savo artojiškas pastabas lai taiko sau , kai alkūnėm stumdo premjerę , norėdamas išlėkt į kokį viršūnių susibėgimą. Čia , kažkaip kuklumu nešvyti.....

PASTARUOJU METU....

PASTARUOJU METU.... portretas
Pastebimas kažkoks keistas mąstymas mūsų Prezidento. Noriu pasakyti, kad dirbtinas populiarinimas valstybei nieko neduoda. Valstybė turi būti PATI POPULIARI savo kultūra, teisingumu, architektūra. O ką mes šiandien turime? Tik lojame ant visų, kaip pasamdyti kiemsargiukai ir stovime prie Briuselio su ištiesta ubago ranka...
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių