Rekordinis paramos plaukimas irklentėmis finišavo – vaikų svajonės išpildytos

 • Teksto dydis:

Belaukdami birželio ir Tarptautinės vaikų gynimo dienos žinomi Lietuvos žmonės, pramogų pasaulio žvaigždės bei sporto entuziastai suvienijo jėgas bendram tikslui – aukoti ir padėti Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams įgyvendinti savo svajones.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Rusnę pasiekė suping.lt įkūrėjo ir profesionalaus trenerio Mark Gurskij suburta komanda, kuri pirmą kartą Lietuvoje irklentėmis Nemunu plaukė net 460 kilometrų.

Projekto iniciatorius tikina, jog norėjosi į šią progą bei visą projektą atkreipti kuo didesnį visuomenės dėmesį. „Mes nusprendėme, kad mums neužteks tiesiog paskelbti dar vieną gražią iniciatyvą. Visa mūsų komanda – irklenčių sporto entuziastai, Tarptautinę vaikų gynimo dieną pasitikome Rusnėje, Nemunu irklentėmis nuplaukę 460 kilometrų. Viso projekto metu raginome žmones domėtis Rusnės specialiąja mokykla ir aukoti lėšas jos auklėtiniams, vaikams, kurie taip pat svajoja turėti išskirtinę vasarą. Suaukotus pinigus skirsime šio miesto vaikų specialiosios mokyklos auklėtinių svajonių įgyvendinimui – o jie jau patys rinksis, ko norėtų labiausiai“, – apie projektą pasakojo M. Gurskij.

Projekto dalyviai džiaugiasi, kad keliaudami irklentėmis Nemunu ir nakvodami vis skirtingose vietose susipažino su daug geros valio žmonių, kurie išgirdę apie projektą spausdavo ranką už pasiryžimą, netradicinę idėją ir tokį iššūkį bei prisidėjo savo gerumu, aukomis.

„Tiesą pasakius, supratome, kad nuovargis, kurį manėme sukaupę viso plaukimo metu išgaravo tą pačią sekundę, kai pasiekę Rusnę išvydome mūsų laukiančius Rusnės specialiosios mokyklos vaikus. Jų susidomėjimas irklenčių sportu, tuo, kaip mes galėdavome po aštuonias valandas per dieną išstovėti ant irklentės ir noras visko išmokti patiems tik dar kartą patvirtino, kad tokios gerumo iniciatyvos turi būti kasdienybė. Tai nepakartojamai nuostabūs vaikai, kuriems norisi atiduoti viską, kas geriausia pasaulyje. Jie mus priverčia susimąstyti, kas yra tikrasis žmogiškumas ir koks jis svarbus. Tikimės, kad šis mūsų plaukimas taps kasmetine tradicija ir prisijungs dar daugiau žmonių“, – po rekordinio plaukimo kalbėjo M. Gurskij. Tuo tarpu visą projekto komandą pasitikę Rusnės spec. mokyklos auklėtiniai, mokyklos direktorius Romualdas Blechertas bei Šilutės rajono savivaldybės administracijos vadovė Dalia Drobnienė savo dėkingumą išreiškė dainomis bei vaikišku koncertu. „Nesvarbu, kokia auka mus pasieks, svarbiausia, kad jūs atkreipėte dėmesį į mūsų mokyklą, į mūsų miestelį. Jau vien tai mums yra ypatingas įvertinimas“, – dėkojo mokyklos direktorius ir kvietė komandą pailsėti bei pavakaroti Rusnėje, o vaikai džiaugėsi irklenčių sporto mini pamokėlėmis.

Prie „460! Rekordinio plaukimo“ Nemunu irklentėmis projekto prisijungė „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, dainininkas Justinas Lapatinskas, grupės „4Fun“ būgnininkas Laimonas Staniulionis, dainininkas Lukas Pačkauskas, šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas, Mindaugas Plukys ir kiti pramogų pasaulio atstovai, suping.lt komanda.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių