O. Pikul: aš esu pati nuo savęs šoke

 • Teksto dydis:

„Dainavimas iš mano gyvenimo niekur nedingo. Mes su Monika Kvietkute ir toliau koncertuojame. Taip, tai nėra mūsų abiejų pagrindinė veikla ir pagrindinis pajamų šaltinis, bet vis dar koncertuojame. Daug kas manęs klausia: Oksana, kam tau to reikia? Ir aš visada atsakau, kad jūs atsipalaiduojate eidami į klubus, šokate, leidžiate smagiai laiką draugų kompanijose, o man laisvalaikį patinka leisti ant scenos. Man smagu, kad darau tai, kas man teikia malonumą ir dar už tai gaunu pinigus. Tačiau šitokių projektų mano gyvenime nebuvo. Aš nesu tas žmogus, kuris turėtų tiek daug drąsos. Bet, turbūt, aš esu tas žmogus, kuriam patinka adrenalinas. Kol kas aš esu pati nuo savęs šoke“, – apie dalyvavimą muzikiniame BTV projekte „Muzikinė kaukė“ pasakoja Oksana Pikul.

Pirmąjį Naujųjų metų vakarą startuoja dešimtasis, jubiliejinis, „Muzikinės kaukės“ sezonas. Šiais metais visus stebins naujas dalyvių dešimtukas: grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė-Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, vizažistė Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija. Kiekvienam jų teks nelengva užduotis – įkūnyti garsiausius pasaulio ir Lietuvos atlikėjus. Todėl nenuostabu, kad kai kuriuos dalyvius pasiryžti tokiai avantiūrai laidos kūrybinei grupei teko įkalbinėti ne vienerius metus.

Vizažo meistrė O. Pikul prisipažįsta, kad pasiūlymo dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“ yra sulaukusi keturis metus iš eilės, tačiau vis pritrūkdavo drąsos ir ryžto. Tačiau po šių metų muzikos šou „Kaukės“, kuriame garsi moteris slėpėsi po Lūpų kauke, viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Kai man paskambino po „Kaukių“ laidos, aš iš karto sutikau. Man net nebuvo jokių dvejonių, nesvarbu buvo jokios detalės. Aš tiek įsismaginau dalyvaudama „Kaukėse“, tiek gavau adrenalino ir gerų emocijų, kad tų pojūčių norėjau daugiau! Juokingiausia tai, kad pirmiausia sutikau, o tada pagalvojau, ar tikrai sugebėsiu? Tuomet paskambinau savo geroms draugėms, kurios jau yra dalyvavusios „Muzikinėje kaukėje“, Monikai Kvietkutei ir Baibai. Beje, Baiba man ir padeda ruoštis pasirodymams. Jų paklausiau – ar aš sugebėsiu? Ar nešoku aukščiau bambos? Tačiau jos abi man davė žalią šviesą ir sakė, kad nesvarbu, kaip pasirodysiu, svarbiausia yra dalyvauti. Be to, aš tikrai turiu daug energijos, kuria galiu pasidalinti su žiūrovais. Paskatinta jų įgavau daugiau drąsos“, – įspūdžiais dalijasi garsi moteris.

Tiesa, ne visi Oksanos sprendimą priėmė ne taip pozityviai. „Kai pasakiau mamai, ji gavo šoką! Sakė – vaikeli, kur tu eini? Ar visai išprotėjai? Tu gi nežinai, kokią dainą gausi? Juk gali ir nusidainuoti! Aš mamai sakiau, kad šį kartą turiu labai didelį norą ir užsidegimą dalyvauti šiame projekte, bet jai kol kas sunku suprasti, kaip aš su savo šimtu darbų viską spėsiu. Bet aš turiu labai daug ryžto. Be to, galvoju, kad jeigu nepavyks kažkoks vienas pasirodymas, ne pasaulio pabaiga!“ – pozityvumo neslepia Oksana.

Maža to, garsi moteris prisipažįsta, kad matydama talentingą šių metų dešimtuką puikiai supranta, kad jai teks įdėti labai daug darbo: „Kiekvienam pasirodymui mes visi ruošiamės labai daug ir įdedam labai daug pastangų, repetuojam, vaikštom pas stilistus, vokalo mokytojus, choreografus. Dėl tų kelių minučių scenoje mes ruošiamės visą savaitę.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Pasakei , Onute , tą ką aš norėjau

Pasakei , Onute , tą ką aš norėjau portretas
Tikrai , Oksė susibjaurojo neatpažįstamai....

Močiutė

 Močiutė portretas
Moterys moterys,ką jūs darot su savo jaunyste ir grožiu?Visos vienodos,dirbtinos,pasendintos 10-15 m.,o jau tos ančiasnapių lūpos...Br...Tai mano nuomonė,gal aš klystu ?

ALLA

ALLA portretas
As manau, kad ji pati dabar gailisi ka padare su savo veidu. Baisu ziureti. Fui Fui
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių