Netikėtas M. Levickio hobis nustebino laidos dalyvius: esate kupinas paslapčių

 • Teksto dydis:

Mylimiausias TV3 žaidimas „galvOK“ šiandien sulauks ypatingų svečių. Laidoje apsilankys du itin talentingi vyrai – visame pasaulyje Lietuvą garsinantis akordeonistas Martynas Levickis ir ne ką mažiau žinomas šokėjas Edgaras Kerpė. Būtent jie kadaise pelnė „Lietuvos talentų“ nugalėtojų titulą, o savo apsilankymu žaidime dar kartą primins, kad didžiausius gabumus turinčių Lietuvos žmonių projekto naujasis sezonas prasideda jau šį sekmadienį.

M. Levickis taps Marijono Mikutavičiaus komandos nariu, o E. Kerpė į klausimus bandys atsakyti kartu su kitu kapitonu, Mantu Katleriu.

E. Kerpė iškart prisipažins, kad žaidime tikisi sulaukti bent vieno klausimo apie šokius, nes būtent čia jis jaučiasi turintis daugiausiai žinių. Visai kitokios nuomonės, paklaustas apie stipriąsias savo puses, bus M. Levickis… „Tik neklauskite manęs apie muziką – nenoriu susikompromituoti prieš visą tautą“, – juoksis jis, tačiau kaip viskas pasisuks tada, kai jo komanda išties sulauks klausimo apie muziką?

Kaip visuomet, laidos dalyviai dalinsis istorijomis ir iš asmeninio gyvenimo. Štai, pavyzdžiui, ar žinojote, kad garsusis akordeonistas M. Levickis mokėsi net ne vienoje mokykloje? „Bijau šio klausimo, nes iš tiesų, mokyklų baigiau net keletą. Tiksliau, labai daug jų net nebaigiau (juokiasi). Mokiausi ne vienoje mokykloje, nes iš pradžių gyvenau Tauragėje, vėliau – Šiauliuose, kur mokiausi keliose mokyklose. Galiausiai baigiau Šiaulių konservatoriją, kuri dabar jau net nebeegzistuoja“, – laidoje pasakos jis.

Tikriausiai ne visi žino ir tai, kad M. Levickis – ne tik talentingas muzikantas, bet ir turi ypatingą hobį. Pasirodo, kad jis užsiima sodininkyste – augina žemuoges, pomidorus ir net hortenzijas. „Tamsta, esate kupinas paslapčių!“ – nuostabos tai išgirdęs neslėps laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, tačiau ar turimos žinios Martynui išties padės atsakyti į klausimą apie sodininkystę?

Mantas Katleris ir Edgaras Kerpė. TV3 nuotr.

Po pertraukos, itin gerai šį vakarą seksis ir M. Katlerio komandai. „Kai matau tokį susikaupusį Katlerį, man darosi neramu“, – varžovo sėkmę pastebės Marijonas. Tačiau ir jam pačiam seksis ne ką prasčiau – kaip jau tapo įprasta, M. Mikutavičiaus komandą palaikyti ateis didžiausias jo gerbėjas Andrėjus. Pastarąjį dainininkas juokais sakys matantis dažniau, nei savo pusbrolį ar dėdę.

Ir nors atrodytų, kad vyrai grožio temą renkasi rečiau, šįkart netrūks pašnekesių ir apie tai. Štai, pavyzdžiui, M. Katleris prisipažins, kad visą gyvenimą svajojo apie kitokią – riestesnę – nosį. „Mano nosis – kaip kaimiečio. Tokiam žmogui rimto darbo dirbti neduotum“, – juoksis jis.

„O man senelis yra pasakojęs, kad jaunystėje vyrai draskydavo smakrą su vinimi tam, kad liktų duobutė“, – savo žiniomis apie grožį dalinsis ir M. Mikutavičius.

Kodėl laidoje M. Mikutavičiui teks atsiprašyti M. Levickio? Kuri kūno dalis svarbiausia šokėjams? Ką daryti, kad pjaustant svogūną norėtųsi kuo mažiau verkti?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val., per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių