N. Bieranco tėvas mamai siūlė pinigų, kad pasidarytų abortą

 • Teksto dydis:

Šokėjas, fotografas, o dabar ir vienas sėkmingiausių nuomonės formuotojų socialiniuose tinkluose, LNK šou „Dydžio (r)revoliucija komisijos narys Naglis Bierancas išpopuliarėjo akimirksniu.

Ilgus metus dirbęs fotografu šiandien vyras dažniausiai stovi kitoje foto objektyvo pusėje. Naglio veidas puošia žurnalų puslapius, reklaminius stendus ir net parduotuvių vitrinas, trumpa žinutė jo „Instagram“ paskyroje pasauliniams prekės ženklams kainuoja šimtus, o kartais net ir tūkstančius eurų.

Daugiau nei 170 tūkstančių gerbėjų internete kasdien žiūri linksmus Naglimanto nuotykius ir stebisi trykštančiu pozityvumu, tačiau net neįsivaizduoja, kokią skaudžią gyvenimo istoriją LNK laidoje „Bus visko“ šeštadienį 17.30 val. atskleis garsus vyras.

Šiandien vienas brangiausiai apmokamų nuomonės formuotojų Naglimantas uždirba tūkstančius, tačiau vyras žino, kas yra skurdas. Visagine gimęs Naglis užaugo Žygaičių kaime, troboje be patogumų, tualetas buvo lauke, o prausėsi tik kartą per savaitę.

„Važiuodavom pas mamos sesę ir aš atsimenu, kaip mus prausdavo po tris – mane ir pusseseres į vieną vonią. O kasdienis prausimasis buvo tik veidą nusiprausti, kojas ir dantis“, – atviraus socialinių tinklų žvaigždė.

Kai mano biologinis tėvas sužinojo, kad mama laukiasi, pasiūlė jai „babkių“, kad pasidarytų abortą.

Vyras sakys, kad dažnai iš darželio grįždavo užsikrėtęs utėlėmis, o į mėgstamą šokių būrelį kasdien važiuodavo po 20 kilometrų autobusu, tačiau niekada nesuprato, kad gyvena blogai: „Buvau mylimas vaikas, turėjau kuprinę su poniais ir penalą, pilną spalvotų flomasterių, kiti vaikai to neturėjo.“ Vis tik skurdas spaudė Naglio šeimą, mama vaiką augino viena, mat Naglį tėvas paliko jam dar negimus.

„Kai mano biologinis tėvas sužinojo, kad mama laukiasi, pasiūlė jai „babkių“, kad pasidarytų abortą,“ – savo jautrias praeities akimirkas atskleis Naglis.

Vyras prisipažįsta, kad smalsumo vedamas kartą bandė ieškoti savo biologinio tėvo, bet nesėkmingai. Garsus šokėjas bei fotografas juokauja, kad galbūt dabar, matydamas sūnaus sėkmę, vyras jį pats atras, tačiau atgal į šeimą vargu ar priimtų. Siekdama geresnio gyvenimo sau ir savo vaikui, Naglio mama buvo priversta trejiems metams palikti Lietuvą, dirbo Maskvoje. Grįžusi pastebėjo sūnaus talentą šokti, išleido mokytis į Vilniaus M.K. Čiurlionio menų gimnaziją, kur berniukas nuo 10 metų buvo priverstas gyventi savarankiškai.

„Pradinių klasių mokytoja pamatė, kad skelbiamas konkursas, pasakė mamai ir mama pradėjo mane įkalbinėti. Aš sakiau, o kas jeigu man nepatiks? Sako, galėsi grįžti. Čia mane ir apgavo. Jau nuo pirmų dienų aš verkiau, norėjau namo, bet man sakė po mėnesio, tada po pusmečio, vėliau po metų – taip ir baigiau visas 13 klasių“, – atviraus Naglis.

Laidoje „Bus visko“ vyras atskleis, kad gimnazijoje mokiniai patirdavo daugybę fizinių traumų, tačiau skaudžiausias buvo psichologinis mokytojų smurtas. Siekdami suvaldyti paauglius, jie juos žemindavo, vadino necenzūriniais žodžiais, mergaitės nuolat turėjo įvairių mitybos sutrikimų. Tik pusė stipriausių Naglio klasiokų sugebėjo baigti baleto specialybę. Šokėjo specialybė vyrui atvėrė daugybę durų. Vos baigęs mokslus, pradėjo šokti Gyčio Ivanausko, Anželikos Cholinos spektakliuose, netrukus tapo TV šokių projekto dalyviu ir užėmė prizinę vietą, o kai vyko atranka į garsaus didžėjaus Armino Van Buureno šokėjų atranką, Naglis pateko pirmuoju numeriu ir viso koncertinio turo metu keliavo kartu su dar septyniais lietuviais po visą pasaulį, skraidė verslo klase ir gyveno brangiausiuose viešbučiuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Stasys

Stasys portretas
Gaila ,kad nepasidare...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių