N. Baskovas pribloškė 2 mln. eurų kainavusiu šou „Žaidimas“

  • Teksto dydis:

Dainininko Nikolajaus Baskovo naujo šou „Žaidimas“ premjera, spalio 7–9 d. vykusi Maskvoje, pribloškė Rusijos pramogų pasaulio įžymybes ir gerbėjus užmojais scenoje.

Teatralizuotas pasirodymas, kurį N. Baskovas pristatė po septynerių metų pertraukos, kupinas netikėtų vaidmenų ir sudėtingų techninių sprendimų. Dainininko teigimu, programos pastatymas kainavo virš 2 mln. eurų. Netrukus šį įspūdingą šou galės išvysti ir Lietuvos žiūrovai. Spalio 27 d. jis bus rodomas Vilniuje, spalio 31 d. – Panevėžyje, lapkričio 2 d. – Kaune, lapkričio 3 d. – Šiauliuose ir lapkričio 4 d. – Klaipėdoje.

Dar prieš „Žaidimo“ premjerą N. Baskovas žadėjo grandiozinį reginį: „Scenoje pasirodys 60 žmonių, bus cirko ir teatro elementų, šiuolaikinių specialiųjų efektų, transformuojamųjų dekoracijų, skambės pop dainos, klasika bei operetės“. Aleksejaus Sečenovo režisuotas šou perkelia žiūrovą į šešis skirtingus pasaulius, čia imperija keičia imperiją – Roma, Egiptas, Kinija, Japonija, o kiekvieną jų atveria stebuklinga kaukė, tapusi koncertinės programos simboliu. Scenoje N. Baskovas pasirodo vis kitame vaidmenyje. N. Baskovo koncertinio turo Lietuvoje organizatorių teigimu, muzikiniam spektakliui reikalinga įranga ir dekoracijos vos telpa į keturis vilkikus – vien tik kostiumų yra trys šimtai.

„Panašu, kad atėjo laikas, kai aš, kaip artistas, jaučiuosi užtikrintas tuo, ką darau, – prisipažino N. Baskovas. – Septynerius metus laukiau savo režisieriaus – to, kuris galės išpildyti visas mano idėjas“. Kostiumai šou trupei, kuriuos sukūrė Valentinas Judaškinas ir Vladimiras Seredinas, buvo pasiūti Prancūzijoje. Dainininkas pasakojo: „Tai tie patys žmonės, kurie siuva kostiumus TV serialui „Sostų karai“. Rusijoje neradome, kas galėtų išpildytų visus dizainerių ir režisieriaus užmojus.“ Beje, pasistengti teko ir pačiam dainininkui – dėl šou N. Baskovas atsikratė 19 kg.

„Akivaizdu, N. Baskovas Lietuvoje – itin laukiamas publikos, bilietų į jo koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje liko visai nedaug“, – sako koncertinį turą organizuojančios įmonės „Bravo Events“ atstovai.

Bilietus į šou Kaune ir Klaipėdoje platina bilietai.lt, Vilniuje ir Panevėžyje – „Tiketa“, Šiauliuose – „Ticketmarket“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių