Muzikos pasaulis gedi britų žvaigždės G. Michaelo

 • Teksto dydis:

Muzikos pasauliui gedint sekmadienį mirusio Didžiosios Britanijos popmuzikos žvaigždės George'o Michaelo (Džordžo Maiklo), žinutes skelbia muzikos ir pramogų pasaulio įžymybės, tarp jų – Madonna (Madona) ir Eltonas Johnas (Eltonas Džonas).

53 metų G. Michaelas mirė sekmadienį, veikiausiai nuo širdies nepakankamumo, savo namuose. Per ilgiau kaip tris dešimtmečius trukusią muzikinę karjerą atlikėjas buvo pelnęs daug apdovanojimų, tarp jų – du „Grammy“ ir tris „BRIT Awards“.

„Sudie, mano Drauge! Mus paliko dar vienas Didis Menininkas. Gal 2016-ieji jau ATSIKNIS?“, – parašė Madonna tinkle „Instagram“, įkeldama vaizdo įrašą, kuriame įteikia G. Michaelui apdovanojimą.

2016-aisiai mirė keli garsūs britų muzikai: tarp jų sausį išėjęs Davidas Bowie (Deividas Bovis) ir „Status Quo“ gitaristas Richas Parfittas (Ričas Parfitas), miręs šeštadienį Ispanijos ligoninėje. Daugelis savo žinutėse taip pat prisiminė šiemet išėjusius Prince'ą (Princą), Leonardą Coheną (Leonardą Koeną) ir kitus.

Seras Eltonas Johnas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino bendra nuotrauka su anapilin iškeliavusiu muzikantu. Prie nuotraukos jis parašė, jog yra sukrėstas dėl mylimo draugo ir puikaus menininko netekties bei savo širdimi yra drauge su G. Michaelo artimaisiais bei gerbėjais.

„Dieve, o ne... Myliu tave, George'ai... Ilsėkis ramybėje“, – parašė popmuzikos žvaigždė Robbie Williamsas (Robis Viljamsas).

G. Michaelas staiga išgarsėjo devintajame dešimtmetyje su savo grupe „Wham!“. Per visą savo karjerą pardavė daugiau nei 100 mln. dainų albumų kopijų. Širdį draskančiu liūdesiu socialiniuose tinkluose pasidalijo ir buvęs grupės „Wham!“ narys Andrew Ridgeley.

„2016-ieji – dar vienos talentingos sielos netektis. Mūsų meilė ir užuojauta George'o Michaelo šeimai“, – savo oficialioje „Twitter“ paskyroje parašė grupė „Duran Duran“, kartu su „Wham!“ 9-ame dešimtmetyje karaliavusi muzikos hitų viršūnėse,.

„Mums neįtikėtinai liūdna, kad mūsų brangus draugas George'as Michaelas išėjo. Nuostabus menininkas ir didis dainų autorius“., – įkėlė „Spandau Ballet“, 8-o dešimtmečio pabaigoje įsikūrusi britų grupė.

Kanadiečių atlikėjas Bryanas Adamsas savo „Twitter“ paskyroje prisipažino negalintis patikėti tuo, kad nutiko ir dėstė, kad toks puikus atlikėjas, koks buvo G. Michaelas, pasaulį paliko per anksti.

Naujosios pramogų pasaulio žvaigždės taip pat atidavė pagarbą įtakingam Londone gimusiam atlikėjui, kuris kitais metais ruošėsi išleisti naują albumą ir dokumentinį filmą,

„Gražaus ir talentingo“ atlikėjo gedi ir britų dainininkė Pixie Lott (Piksi Lot). Dėl netikėtos netekties liūdesį išreiškė ir skandalingoji Miley Cyrus. JAV Garso įrašų akademijos prezidentas Neilas Portnow (Nilas Portnau) paskelbė, kad jį „giliai nuliūdino“ ši netektis.

 

 

„Per visą savo įtakingą beveik keturis dešimtmečius trukusią karjerą George'as tapo vienu iš mylimiausių popmuzikos meistrų ir gerbiamų pramogų pasaulio atstovų“, – pareiškė „Grammy“ apdovanojimus skiriančios akademijos vadovas. „Jo ypatingas talentas – nuo milžiniško pasisekimo duete „Wham!“ iki įspūdingos solinės karjeros – padarė didelę įtaką daugybei pramogų verslo atstovų visame pasaulyje, ir jo kūrybinis indėlis išliks visiems laikams“, – parašė N. Portnow.

„Tu padovanojai pasauliui nepaprastą dovaną! Koks talentas! Kokia netektis!“, – rašė JAV dainininkė La Toya Jackson (La Toja Džekson), velionio popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) sesuo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šapras

Šapras portretas
Pats šaukštą padėjo. AA jam. Prieš išeinant jis tapo scenos chamu. George Michael pasaulinė žvaigždė! Ir nelyginkit nešvankių anekdotų pasakotojo su puikia muzikos žvaigžde! Sėkmės!

Drejus33

Drejus33 portretas
Pasiimkit visus panasius i ji. O grazinkit Vytauta Sapranauska!!!!!!!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių