Marijampolėje artimieji ir bendražygiai ištarė paskutinį sudie netikėtai mirusiam Rūlei

  • Teksto dydis:

Sekmadienį į paskutinę kelionę išlydėtas muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Su juo atsisveikinti į Marijampolę atvyko jo artimieji, buvę kolegos ir projekto bendražygiai. Amžino poilsio vyras atgulė Marijampolės senosiose kapinėse.

Norintieji atsisveikinti su velioniu į laidojimo namus Marijampolėje rinkosi ir šeštadienį. O sekmadienį Rūlės artimieji, draugai bei kolegos jį išlydėjo į paskutinę kelionę.

Kaip rašo žmonės.lt, pagerbti jo atminimo atvyko ir šou „Kelias į žvaigždes“ bendražygiai – ryšius palaikę Arvydas Martinėnas-Vudis, Vilija Matačiūnaitė, Vilius Krivickas ir Haroldas Šklėrius.

Amžinojo poilsio R. Skripkaitis-Rūlė sekmadienio popietę atgulė gimtojoje Marijampolėje. Urna su jo palaikais palaidota senosiose miesto kapinėse.

R. Stankevičiūtės/BNS nuotr.

Rastas upėje

Kaip jau rašėme, ketvirtadienio rytą Lietuvą apskriejo liūdna žinia  – mirė 2005 m. muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis R. Skripkaitis-Rūlė.

Kauno.diena.lt susisiekus su Marijampolės pareigūnais, buvo patvirtinta, jog vyro kūnas rastas trečiadienį Šešupėje. Kaip teigė policijos atstovė Gintarė Navickaitė, žinomas vyras  buvo dingęs nuo rugsėjo 24 d., sekmadienio.

Trečiadienį jo šeimos nariai dėl to kreipėsi į policiją. Iškart buvo pradėta paieška. Ją vykdant ant Šešupės kranto buvo rasti R. Skripkaičio raktai, todėl buvo iškviesti narai.

Kiek vėliau, apie 17 val., vandenyje,1,5 metro gylyje, buvo rastas 1980 metų gimimo vyro kūnas, jis ištrauktas į krantą ir perduotas policijos pareigūnams.

„Neeilinė asmenybė, su savo pasaulėžiūra ir savo pasauliu“

Po skaudžios žinios, R. Skripkaičio-Rūlės draugai pasidalijo jautriais žodžiais ir prisiminimais.

Žinoma atlikėja Vilija Matačiūnaitė buvo vienas iš tų nedaugelio žmonių, kurie rado raktą į R. Skripkaičio–Rūlės širdį 2005 m. realybės šou „Kelias į žvaigždes“ metu. Kauno.diena.lt susisiekus su žinoma atlikėja, paaiškėjo, jog jiedu artimus santykius palaikė iki pat lemtingo sekmadienio, kai buvo pasigesta vyro. „Mes esame bičiuliai labiau sielos lygmenyje“, – prisimindama artimą draugą sunkiai tramdė ašaras Vilija. 

Ž. Gedvilos/BNS, LNK, Freepik.com nuotr.

Renginių organizatorė Inga Rauluševičienė pasidalijo ne tik jautriais žodžiais, bet ir Rūlės pasirodymo akimirkomis.

„TU IŠĖJAI. Palikęs neužbaigtus kūrybinius projektus, gilius tekstus, neįrašytas dainas ir albumus... O galėjai dar pabūti.

Ilsėkis ir kurk ten, viršuje, o mes klausysim ir stebėsimės, žavėsimės ir juoksimės – crazy Rūle.

Mūsų draugystė skaičiuoja jau daugiau nei dešimtmetį. Susitikdavom retai, bet visada kažkuriame tavo ar mano kūrybinio piko kelyje. Paskutinįkart matėmės naktiniame klube TONAS, kai drauge surengtame Hip hop dvasia alsuojančiame koncerte su Giedrius Leonavicius ir grupe ant scenos lipai ir Tu... Ji tau niekada nebuvo svetima, atvirkščiai – tavo namai.

Ilsėkis ir kurk ten, viršuje, o mes klausysim ir stebėsimės, žavėsimės ir juoksimės – crazy Rūle“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Socialiniame tinkle „Facebook“ įrašu pasidalijo ir „Kelias į žvaigždes 2“ realybės šou išgarsėjęs velionio bičiulis Vilius Krivickas.

V. Kopūsto, M.Vidzbelio ir BNS nuotr.

„Vakar išėjo mano draugas, Rolandas Skripkaitis, dar visiems geriau žinomas kaip Rūlė, iš projekto „Kelias į žvaigždes“... Jis buvo neeilinė asmenybė, su savo pasaulėžiūra, su savo pasauliu. Jis buvo kitoks... Jis buvo tikras... Vieni jį mylėjo, kitiems jis nepatiko, bet jis visada buvo sąžiningas prieš save ir prieš kitus... Ir man visada buvo įdomu su juo pakalbėti egzistencializmo klausimais, pakalbėti apie supuvusią sistemą, susvetimėjusius vienus kitiems žmones.

Jis mane vadino broliu, kaip ir visus savo draugus, nes suprato, kad šiam pasauly viskas yra viena. Kiekvieną kartą prašydavo, kad iš savo kelionių jam parvežčiau akmenuką. Iš paskutinės kelionės jam parvežiau tris. Visus skirtingus, visus įdomius, kaip ir pats Rūlė. Tik gaila, kad jų jau jam nepaduosiu. Jis surado ramybę, kurios ieškojo jo siela. Ilsėkis.

Paskutiniu metu, kartu su Rūle lipdėme jo kurtas, naujas dainas. Kartu rašydavom joms muziką. Įrašinėjom jo kurtą poeziją“, – feisbuke rašė jis.

Taip pat komentaruose V. Krivickas pasidalijo paskutiniu Rūlės įrašu, kuris vadinasi „Pakeliui“.NAUJAUSI KOMENTARAI

jei butu

jei butu portretas
tikras krikscionis ir tiketu i Dieva, butu tikrai nesizudes, nes savizudziai neras ramybes ir po mirties, matyt turejo netikrus draugus, kurie nesugebejo jam padeti kai jis klaidziojo gyvenimo klystkeliais

Anonimas

Anonimas portretas
Nevisi suaugę subręsta

As

As  portretas
Buvo rule tapo rura....ateis Morgana su Shimonyte zoles ant kapo parukyt.....
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių