Į paskutinę kelionę išlydėtas „Duokim garo“ vedėjas S. Kavaliauskas

  • Teksto dydis:

Lietuva antradienį atsisveikino su ilgamečiu laidos „Duokim garo“ vedėju ir buvusiu Vilniaus etninės kultūros centro direktorės pavaduotoju Stanislovu Kavaliausku. Gyvenimo kelionę, lydimas artimųjų, kolegų ir draugų, jis užbaigė Kairėnų kapinėse Vilniuje.

Urna su S. Kavaliausko palaikais iš Vilniaus laidojimo rūmų buvo išnešta antradienio vidurdienį. Palydėti žinomo vyro į paskutinę kelionę susirinko  šeimos nariai, kolegos ir jį pažinoję žmonės. 

Antradienį 8 val. ryte Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje S.Kavaliauskui atminti buvo aukojamos Šv. Mišios. Atsisveikinti su velioniu buvo galima ir pirmadienį nuo 16 iki 21 val. Į Vilniaus laidojimo rūmų (Olandų g. 22, Vilnius) 1-ąją salę rinkosi S.Kavaliausko gedintys artimieji, kolegos ir gerbėjai.

Atsisveikinti su kolega atvyko visi laidos „Duokim garo“ vedėjai – ilgametė eterio partnerė Loreta Sungailienė,  Asta Stašaitytė, Liudas Mikalauskas.

Primename, kad šeštadienį pranešta apie S. Kavaliausko mirtį. Šią skaudžią žinią lrt.lt patvirtino „Duokim garo“ prodiuseris Saulius Basijokas.



NAUJAUSI KOMENTARAI

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Išlydi Zita, išlydi Stanislovą. Šitiek rašinių ir užuojautų. Kodėl jokios užuominos ir straipsnio nėra apie žurnalistą Vilių? Ką jis tokio blogo padarė ,kad tokis tyla. Kaip buvo garbinamas nusižudęs Čižauskas. Norime žinoti kodėl šitaip ? Net LNK darbuotojų tyla. Dirba lig niekur nieko.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių