E. Dragūnas: mušti moterį prieštarauja mano įsitikinimams

 • Teksto dydis:

Ketvirtadienį žiniasklaidoje pasirodė Klaipėdos kino teatro „Forum Cinemas“ kaltinimai Egidijui Dragūnui, neva jis smurtavo prieš šios įstaigos darbuotoją ir net jai grasino. Pats dainininkas iki šiol nuo platesnių komentarų susilaikė, tačiau neigia mušęs moterį ir net ketina kreiptis į teismą dėl šmeižto.

"Į kino teatrą atėjome šešiese, tuo metu, kai buvo perkami bilietai, aš kalbėjau telefonu su prodiuseriu iš Kijevo, salėje nieko nebuvo, tik mes ir keletas vaikinų. Tai turi būti užfiksuota "Akropolio" stebėjimo kamerų įrašuose, taip pat neabejoju, jog šešių bilietų pirkimą užfiksavo kompiuteris. Neturėjau jokios informacijos, kad filmas skirtas vaikams nuo 13 metų. Nebuvo įspėtas nei vienas iš mūsų, nors kasininkė aiškiai matė, kad tarp mūsų buvo ir vaikas. Beje, ji pardavė ir maišelį guminukų bei kokakolos, tad negalėjo nepastebėti, jog su mumis kartu yra mažametis. Nesistengiau prasmukti su vaiku nepastebėtas, kaip tai teigia kino teatro atstovai. Kadangi kalbėjau telefonu, atsilikau nuo draugų, o jie su Deividu nuėjo į salę, nes filmas jau buvo prasidėjęs. Kalbėdamas telefonu pamačiau prabėgantį ir apie tai, jog salėje yra vaikas šaukiantį darbuotoją. Jis pribėgo prie kasininkės ir pradėjo dėstyti situaciją. Darbuotojas man pasirodė neadekvatus, taip pat supratau, kad pokalbis vyksta apie mano vaiką, todėl priėjau prie kasininkės, bandydamas išsiaiškinti situaciją. Mūsų diskusija tęsėsi apie 5 minutes, tai irgi yra uzfiksuota video kamerų įrašuose. Supratęs kad filmas neskirtas vaikams, nuėjau į salę pakviesti mūsų kompanijos lauk. Taip pat prašiau, kad būtų grąžinti pinigai už bilietus, tačiau išgirdau neigiamą atsakymą. Vėliau ponia kasininkė atėjo su apsaugos darbuotojais ir apkaltino, kad aš patekau be bilieto. Tai netiesa, kurią galėtų patvirtinti visa salė žmonių bei vaizdo kameros", - Delfi.lt pasakojo E. Dragūnas.

Selo teigimu, kompanija sutiko su kino teatro darbuotojų sąlygomis, kad tik nebūtų kviečiama policija, nors situacija nutiko tik per darbuotojų klaidą.

„Tada mano draugė su sūnumi paliko kino salę. Nenorėjome problemų. Vėliau man paskambino, kad vaikas išsigando ir nori, kad ateičiau pas jį, tad išeidamas pareikalavau, jog grąžintų man pinigus už bilietą. Buvo paaiškinta, kad galiu likti, bet pinigų negrąžins. Lengvai ją stumtelėjau delnu ir pasakiau, kad ji nekompetentinga dirbti savo darbą bei paprašiau negąsdinti mano vaiko. Tai irgi turi būti užfiksuota filmuotoje medžiagoje. Užduokite sau klausimą: kodėl, jei aš jai smūgiavau į galvą, to niekas neparodo, o publikuoja tik vieną nuotrauką su skambiomis antraštėmis? Taip, aš ją lengvai stumtelėjau, prašydamas, kad apsiramintų ir negąsdintų vaiko, tai taip pat turėtų būti užfiksuota vaizdo kamerų. Ar aš jai grasinau, išsiaiškins teismas. Man tikrai labai keista, kad kino teatras nepaviešina įrašo su garsu, matyt, turi, ką slėpti", - savo istoriją pasakoja Selas.

Dainininkas neslepia, jog jau pasamdė advokatus, kurie ruošia ieškinį privataus kaltinimo tvarka ir kreipsis į teismą dėl šmeižto.

"Sakoma, kad mergina skundėsi galvos skausmais, o man atrodo, kad jai tereikėjo dėmesio ir ji jo gaus. Policija buvo kviesta dėl to, kad neva prasmukau be bilieto ir tai turi būti užfiksuota telefoniniame pokalbyje“, - teigia E. Dragūnas.

Dainininkas taip pat kelia retorinį klausimą, kodėl vaikams galinami žaislai su superherojų atvaizdais, o į filmus apie juos mažamečiai nėra įleidžiami.NAUJAUSI KOMENTARAI

Estela

Estela portretas
Vieną kalba-kita daro.O kad jam su proteliu negerai iš ankstesnių jo ,,žygdarbių" aišku.Žalingi įpročiai savo daro.

Rega

Rega portretas
Šlykštus tipas.Turbūt jau gimęs tik visiems nuotaiką gadinti ir įžeidinėti.Ir dar prie vaiko.Matyt,gražiai išauklėtas ir vaikelis bus.Chamas dar bando pasiteisinti,kad tik ranka pastūmė darbuotoją.Matyt,norėjo koja paspirt.

Migla

Migla portretas
Neousk tu miglos i akis ,ir prisipazink kad kazkas negerai su tavo sveikata,tai gal ir protas arkazkas panasaus,o gal iskelimas kaip sud ant sakes ,o taip daryti visokias nesamones tai gali tik zmogus kuriam tikrai kazko truksta
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių