O.Koršunovas: „Tikrąją meilę įvertini tik tada, kai jos netenki“

Radžio gyvenimo istoriją žino visa Lietuva, tačiau mažai kas nutuokia, kad prieš svarbius gyvenimo sprendimus dainininkas klausia kortų patarimo.

„Kortos parodo, kuris projektas bus sėkmingas, o kurio imtis neverta. Nieko blogo, kad žmogus nori sužinoti ar imtis jo, ar ne“, - sako vilnietė Svetlana. Ši moteris vadinama žvaigždžių būrėja, mat pas ją lankosi daugybė įvairių sričių garsenybių - dainininkų, aktorių, prodiuserių, sportininkų, politikų. Tarp jų - ir Radži. Būtent Svetlana pirmoji išbūrė, kad Panevėžio vaikų globos namuose motinos paliktas romas sulauks didžiulės sėkmės ir taps populiarus. Be to, ji paskatino vaikiną ieškoti senelio, tapusio vieninteliu kraujo giminaičiu, kuriam rūpi Radži likimas.

Antrajame laidos reportaže teatro genijumi vadinamas režisierius Oskaras Koršunovas pagaliau prabils apie savo asmeninį gyvenimą: apie romanus su garsiomis moterimis ir apie dar visai neseniai puoselėtas svajones sukurti šeimą.

„Tikrąją meilę įvertini tik tada, kai jos netenki“, - netikėtai prisipažins 40-metis režisierius, „Gyvenimas yra gražus“ žurnalistams pravėręs ir savo namų duris, patikėjęs asmeninius archyvus. Šį interviu O. Koršunovas atidėliojo gerą pusmetį, tačiau pirmadienį 20.30 val. TV3 žiūrovų laukia išties atviras pokalbis apie jo gyvenimą.

 


Šiame straipsnyje: Oskaras Koršunovas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių