Britė karališkųjų vestuvių proga sukūrė brangiausius pasaulyje ledus Pereiti į pagrindinį turinį

Britė karališkųjų vestuvių proga sukūrė brangiausius pasaulyje ledus

2011-04-28 20:38
Britė karališkųjų vestuvių proga sukūrė brangiausius pasaulyje ledus
Britė karališkųjų vestuvių proga sukūrė brangiausius pasaulyje ledus / Londono žinių nuotr.

Artėjančių Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo sužadėtinės Kate Middleton vestuvių proga britė ledų gamintoja Colleen Blisdale ruošia iš tiesų karališką desertą.

Savo firminius šokoladinius ledus su vaisiais, želė ir į brangakmenius panašiais karamelės gabaliukais K. Blisdeil sudės į ragelį ir papuoš valgomuoju auksu.

Moteris tikisi, kad jos sukurtas desertas paklius į Gineso rekordų knygą, taip ji mes iššūkį brangiausiems pasaulyje ledams, kurie parduodami Niujorke ir kainuoja 25 tūkst. JAV dolerių.

Iš viso britė ketina pagaminti 15 vestuvinių ledų ragelių, kurie bus parduodami aukcione. Deserto kainą ji ketina padidinti pridėjusi prie jo auksinę apyrankę ir auksinį šaukštelį, papuoštą skaidriais ir rusvais deimantais.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų