Amerikietis suvalgė 25-tūkstantąjį mėsainį Pereiti į pagrindinį turinį

Amerikietis suvalgė 25-tūkstantąjį mėsainį

2011-05-18 14:30
Amerikietis suvalgė 25-tūkstantąjį mėsainį
Amerikietis suvalgė 25-tūkstantąjį mėsainį / Scanpix nuotr.

Į pensiją išėjęs kalėjimo prižiūrėtojas jau suvalgė 25 tūkst. mėsainių „Big Mac“, o nuo tos dienos, kai paragavo pirmųjų devynių, praėjo 39 metai.

Donas Gorske`as šia proga pagerbtas jo gimtajame Fond du Lac mieste esančiame „McDonald`s“ restorane, praneša telegraph.co.uk.

Amerikietis į „Guinnesso“ rekordų knygą pateko jau prieš trejus metus, o per tą laiką suvalgė dar 2 tūkst. mėsainių. 55 metų vyras sako ir toliau neketinantis sustoti.

„Ketinu valgyti „Big Mac“ mėsainius iki pat mirties. Neketinu keistis. Tai vis dar mėgstamiausias mano maistas. Per 39 metus niekas nepakito“, – sako jis.

D. Gorske`as, nusifilmavęs 2004 metų dokumentiniame filme „Superdidelis aš“, pasakojančiame apie greitojo maisto pramonę, visai nepanašus į tokio maisto mėgėją.

Jis lieknas, reguliariai mankštinasi, o dėl tokio savo kūno sudėjimo kaltina „hiperaktyvumą“. Vyras teigė neseniai tikrinęsis sveikatą ir jokiais jos sutikimais nesiskundžia, tik cholesterolio lygis šiek tiek per žemas.

D. Gorske`o mėsainių manija prasidėjo 1972 metų liepos 17 dieną, kai jis nusipirko tris pirmuosius „Big Mac“ mėsainius, taip švęsdamas naujos mašinos įsigyjamą. Tą dieną į „McDonald`s“ jis grįžo dar du kartus ir iki restorano darbo pabaigos suvalgė 9 mėsainius.

Be „Big Mac“ jis ilgiausiai ištvėrė aštuonias dienas, o dažniausiai suvalgo du per dieną. Paskutinį kartą be mėsainio jis liko per 2000 metų Padėkos dieną. Tuomet restoranas buvo uždarytas, o vyras pamiršo apsirūpinti „Big Mac“ atsargomis.

D. Gorske`as teigia mėgstantis skaičius, o skaičiuoti suvalgytus mėsainius jis nusprendė „McDonald`s“ restorane pamatęs užrašą, informuojantį, kiek mėsainių jau parduota.

„McDonald`s“ teigia, kad viename „Big Mac“ mėsainyje yra 540 kalorijų, o tai daugiau nei ketvirtadalis 2 tūkst. kalorijų dietos besilaikančio žmogaus dienos normos.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų