Dainininkas E. Johnas netrukus antrąkart taps tėvu Pereiti į pagrindinį turinį

Dainininkas E. Johnas netrukus antrąkart taps tėvu

2012-11-13 14:25
Dainininkas E. Johnas netrukus antrąkart taps tėvu
Dainininkas E. Johnas netrukus antrąkart taps tėvu / Scanpix nuotr.

Muzikos legenda seras Eltonas Johnas ir jo partneris Davidas Furnishas „devintam danguje“ dėl perspektyvos turėti antrą vaiką - pranešama, kad jų surogatinė motina vėl yra nėščia.

Hito „Rocket Man“ atlikėjas ir D.Furnishas jau turi sūnų Zachary Furnishą-Johną, kurį 2010 metų gruodį pagimdė ta pati surogatinė motina.

Motina, kurios vardas niekada nebus paskelbtas, kaip manoma, gyvena Kalifornijoje, o ryšį su pora užmezgė per Los Andželo centrą „Center for Surrogate Parenting“.

Antrą vaiką porai ji turi pagimdyti kitais metais, rašo britų bulvarinis laikraštis „The Sun“.

Porai artimas šaltinis laikraščiui sakė: „Jie devintam danguje. Eltonas ir Davidas myli šią ponią kaip seserį ir jaučiasi visam gyvenimui jai skolingi. Žinoma, jai buvo gerai atlyginta. Bet jos tapatybė niekada nebus paskelbta“.

Seras Elton Johnas neseniai paskelbė, jog viliasi turėti daugiau vaikų ir pagausinti savo šeimą, nes nenori, kad jo sūnus augtų vienturtis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų