Pasieniečiai priverstinai nutupdė porą iš Baltarusijos atskridusių dronų

  • Teksto dydis:

Panaudoję specialią įrangą, Kapčiamiesčio pasieniečiai prie sienos su Baltarusija savaitgalį priverstinai nutupdė du dronus. Jais iš gretimos šalies į Lietuvą kontrabandininkai bandė atskraidinti beveik pusantro tūkstančio pakelių baltarusiškų cigarečių, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Penktadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai vykdė tarnybą prie sienos su Baltarusija ties Sirguškės kaimu Lazdijų rajone.

Tamsoje jie išgirdo garsą, kurį paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai, ir nešiojamu naktinio matymo prietaisu užfiksavo nedideliame aukštyje į Lietuvos teritoriją įskridusį droną. Taip pat pastebėta, kad prie jo buvo pritvirtintas krovinys. Bepiločių orlaivių užkardymo sistemą žaibiškai panaudoję VSAT pareigūnai sėkmingai perėmė skraidyklės valdymą ir priverstinai ją nutupdė. Paaiškėjo, kad prie savadarbio drono pritvirtintame ryšulyje buvo 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dar vieną į Lietuvos teritoriją oru gabentą krovinį Kapčiamiesčio pasieniečiai „sumedžiojo“ vėlų sekmadienio vakarą, kuomet ties Gerdašių kaimu Druskininkų savivaldybėje kontroliavo sienos su Baltarusija ruožą. Ir šiuo atveju VSAT pareigūnai panaudojo antidroninę įrangą. Jos paveikta skraidyklė su kroviniu pasieniečių buvo perimta ir nutupdyta prie sienos su Baltarusija.

Prie keturių propelerių savadarbio drono kontrabandininkai Baltarusijoje buvo prikabinę paketą, kuriame rasta 750 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Savadarbės skraidyklės ir cigaretės saugomos Varėnos pasienio rinktinės padaliniuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

negaliu

negaliu portretas
patikėti, kad tai čipolistano idiotų darbas. Manau be tautiečių indėlio čia neapsieta.

Gal

Gal portretas
reikėtų prikabinti sprogmenų ir paleisti dronus atgal?

Ir

Ir  portretas
Dar tuos baltaruskius įleidžiami į Lietuvą. Namo visi
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių