Naminės degtinės gamintoją policija sulaikė įvykio vietoje

  • Teksto dydis:

Pirmadienį ir antradienio naktį policijos pareigūnai Jurbarko, Šalčininkų ir Šilalės rajonuose sulaikė tris asmenis, kurių vienas įtariamas naminės degtinės gamyba, du – kontrabandinių cigarečių gabenimu.

Policijos departamento duomenimis, pirmadienio naktį, apie 2.30 val., Jurbarko rajone esančiame Antkalnės kaime, negyvenamoje sodyboje, rasti aparatai naminei degtinei gaminti, dvi tonos raugo ir 180 litrų skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą.

Įvykio vietoje sulaikytas 23 metų jaunuolis, kuris uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną Šalčininkų rajone, už Tereiškių kaimo esančiame miške, sustabdytas automobilis „Volkswagen Sharan“, kurį vairavo 33 metų vyras. Automobilyje rasta apie 50 juoduose maišuose sukrautų dėžių su cigaretėmis, kurios buvo pažymėtos Baltarusijos banderolėmis. Automobilio vairuotojas uždarytas į areštinę.

Antradieno naktį, apie 3.10 val., Šilalės rajone, Grimzdų kaime, sustabdytas automobilis „Mazda 626“, kurį vairavo 21 metų vaikinas. Šiame automobilyje pareigūnai aptiko 3,7 tūkst. pakelių cigarečių, pažymėtų Baltarusijos banderolėmis, kurių bendra vertė sudaro apie 10,8 tūkst. eurų. Automobilio vairuotojas uždarytas į areštinę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių