Teismas: A. Kandrotui apykojė nebus segama

Teismas nesutiko 2021 metų rugpjūtį riaušių prie Seimo byloje teisiamam Antanui Kandrotui, pravarde Celofanas, užsegti apykoję, kaip siūlė prokuratūra, kad jis neišvyktų iš Lietuvos.

Teisėjas Mindaugas Striukas per posėdį sakė, kad pirmiausia reikia vertinti kardomosios priemonės tikslus – tai yra užtikrinti kaltinamojo dalyvavimą procese.

Teisėjas pastebėjo, kad A. Kandrotas nepraleido nė vieno teismo posėdžio.

Sugriežtinti kardomąją priemonę teisiamajam prokuratūra prašė po to, kai jis be teismo leidimo buvo išvykęs į Londoną ir taip pažeidė kardomąją priemonę.

Apie tai A. Kandrotas buvo pranešęs feisbuke.

„Akivaizdžiai matyti, kad šiurkščiai pažeistos sąlygos. (...) Pakankamai sudėtinga byla, pakeisti kardomąją priemonę į griežtesnę – intensyvią priežiūrą, kad nebūtų taip, kad važinėtų bet kur.  Esant intensyviai priežiūrai, pareigūnai matys, kur jis yra“, – per posėdį sakė prokuroras Remigijus Matevičius.

A. Kandrotui yra paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš gyvenamosios vietos Lietuvoje, jis dėl leidimo išvykti į Londoną į teismą nesikreipė.

„Mano išvykimas grynai politinis, vykau susitikti su Londono lietuviais“, – teismui sakė A. Kandrotas.

Jis teigė besidžiaugiąs, kad teismas seka jo ir jo kuriamos partijos „Mes, Lietuva“ kanalą internete ir pabrėžė, kad sąžiningai lanko teismo posėdžius, nė vieno jų nepraleido.

Mano išvykimas grynai politinis, vykau susitikti su Londono lietuviais.

Kaltinimai riaušių prie Seimo byloje yra pareikšti 87 asmenims, į posėdžius, kaip įprasta, visi jie nesusirenka. Už tai jie baudžiami piniginėmis baudomis, atvesdinami policijos.

Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo 2021 metų rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo. Prieš protestuotojus policija panaudojo ašarines dujas, šie savo ruožtu mėtė į pareigūnus akmenis.

Policija pažymi, kad organizuoto mitingo metu ir po jo grupė asmenų „organizavo ir išprovokavo žmonių sambūrį viešai smurtauti, niokoti turtą ar kitaip pažeisti viešąją tvarką“, riaušių metu kai kurie asmenys tai ir darė, panaudojo sprogmenis bei pasipriešino policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnams.NAUJAUSI KOMENTARAI

lansbirkiniu konservat degeneratu gauja demonstruoja savo

lansbirkiniu konservat degeneratu  gauja demonstruoja  savo  portretas
jega pasitelke uzslaptintu KGB esnyku anukelius ,,,teiseju, advokatu ir prokuroru,,, pavidale

Rasa to kiek dar laiko

Rasa   to kiek dar laiko portretas
Nerodytu bet rodytu tave gaidy bet matyt kad tavo šikinė jau atidirbinėja Nesupranti ir nesuprasi rudnosiuk kad tau iki to kulturingo mokyto taktiško Kondrato labai toli Matai pas ji tūkstančiai rėmėju o tokiu šudvabaliu kaip tu vienas kitas O tau ANTKAKLI aš tau jo nedėčiau nežeminčiau taip šunelio kad jo antkaklis atsidurtu ant tokio šliužo kaklo kaip tu

Šalin rankas

Šalin rankas portretas
nuo Celofano. Nepavyks landsberginei gaujai jo suėsti.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių