Jaunuolis Palangos plentu važiavo 179 kilometrų pe valandą greičiu

Klaipėdos miesto apylinkės teismas antradienį nutarė atidėti administracinės teisės pažeidimo bylos, kurios duomenimis, dvejų metų vairavimo stažo neturėjęs 19-metis A.U. leistiną greitį viršijo 109 kilometrais per valandą, nagrinėjimą.

Kovo 22 dieną apie 19 val. Palangos plentu nuo Jakų žiedinės sankryžos Palangos miesto link A.U. važiavo 179 kilometrų per valandą greičiu, nors jam leistinas greitis - 70 kilometrų per valandą.

Automobilio greitį užfiksavo minėtame kelyje stovintis greičio matuoklis.

Už šį pažeidimą gresia bauda nuo 1 tūkst. iki 1,5 tūkst. litų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienerių iki pusantrų metų.

Teismas bylos nagrinėjimą atidėjo atsižvelgęs į pažeidėjo ir transporto priemonės savininko parodymų neatitikimą.

Pasak teismo pranešimo, transporto priemonės, kuria buvo padarytas pažeidimas, savininkas rašytiniame paaiškinime nurodė, kad prieš išvykdamas iš Lietuvos, automobilį paliko vienam asmeniui, tačiau juo naudojosi ir Kelių eismo taisykles pažeidė kitas asmuo.

Teismo posėdyje dalyvavęs pažeidėjas teismui nurodė, kad automobilis buvo patikėtas jam. Dėl galimo bylos perkvalifikavimo, už kurį gresia ir transporto priemonės konfiskavimas, buvo nuspręsta į teismą iškviesti minėtą automobilio savininką.

Teismas, sulaukęs žinios, kad jis yra išvykęs iš Lietuvos, negali dalyvauti teismo posėdyje ir prašo atidėti bylos nagrinėjimą, nutarė šį prašymą tenkinti. Byla paskirta nagrinėti gegužės 24 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Manau.

Manau. portretas
Atimti teise vairuoti ir automobili tam kas vairavo. Pakol neuzmuse nekaltu zmoniu.

tox

tox portretas
toks jaunas, o jau durnas...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių