Į juvelyrinių dirbinių parduotuvę nusitaikę vagys iškasė tunelį Pereiti į pagrindinį turinį

Į juvelyrinių dirbinių parduotuvę nusitaikę vagys iškasė tunelį

2012-03-28 14:54
Į juvelyrinių dirbinių parduotuvę nusitaikę vagys iškasė tunelį
Į juvelyrinių dirbinių parduotuvę nusitaikę vagys iškasė tunelį / Scanpix nuotr.

Keturi vyrai, iškasę kilometro ilgio tunelį, kad apvogtų vieną juvelyrinių dirbinių parduotuvę Italijoje, buvo sučiupti paskutinę minutę, kai du iš jų buvo pastebėti išlendantys iš šulinio.

Sicilijos policijai taip pat buvo pranešta, kad vaizdingo Ačirealės miestelio centre buvo pastebėti įtartini vyrai su radijo stotelėmis, nurodė pareigūnai.

Antradienį policijos iškviesti kalnų gelbėtojai antradienį rado siaurą uolienose iškirstą tunelį, kuriame buvo įrengta apšvietimo sistema, taip pat kastuvus ir kirtiklius.

Policijos pranešime sakoma, kad potencialūs vagys buvo „vos už kelių metrų“ nuo savo taikinio.

Gelbėtojų savanorių padarytose nuotraukose matomas ilgas vingiuotas tunelis, sutvirtintas abejotinai atrodančiomis atramomis iš metalinių vamzdžių ir medinių lentų.

Italijos policija anksčiau šį mėnesį sužlugdė panašų mėginimą apvogti vieną garsią juvelyrinių dirbinių parduotuvę Neapolyje, kur vagys buvo iškasę 30 metrų ilgio tunelį.

Ta pati parduotuvė buvo apvogta sausį, kai vagys į ją pateko per kanalizaciją.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų