Baltarusijos pasienyje buvo veiksmo: į Lietuvą veržėsi 23 neteisėti migrantai

  • Teksto dydis:

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti 23 neteisėti migrantai, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje penktadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti 58 kartus, Lenkijos pareigūnai į šalį ketvirtadienį neįleido 107 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 977 neteisėtiems migrantams. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 20,3 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sukišt tuos jų pirštus

Sukišt tuos jų pirštus portretas
jiems šiknon,valkatoms,bananų kupron,ir permest atgal į bulbestaną.

Anonimui

Anonimui portretas
Kalba Sustausko lygio ant bačkos stovintys, o ar kalbėjo nors vienas išsilavinęs normalus užsienietis, kad kažkas užmuša kitataucius? Tikrai ne . O jeigu narkogaujos užmuša savo platintojus tai, todėl kad neišduoti jų bosų. Čia ir arkliui aišku apie ką kalba eina tautybė nebesvarbu.

:)))

:))) portretas
o tu is durnyno ar seniu namu?
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių